Lietotājvārds
Parole
skolotāja, Latgales pr-pils. 23.11.2015. 11:54:21
Briesmīgākais ir skolas administrācijas atsvešinātība un neieinteresētība interešu izglītībā mākslas jomās. Visi nevar būt sportisti. Ja skolotāji jūt "pofigisko" administrācijas attieksmi, nolaižas rokas. Kur var iepazīties ar visu interešu izglītības nominācijai izvirzīto skolotāju, kolektīvu un audzēkņu sarakstu? Lai skolotāji un vecāki zina, kurās skolās nav skaudīga skolas administrācija un nebaidās cildināt savus audzēkņus un skolotājus!
Gan jau ir vesela virkne pulciņa vadītāju, kuri tajā sarakstā nav iekļauti. Bet nu paldies viņiem par to darbu. Pašaizliedzīgs darbs bērnu labā (un vispār citu labā) ne ar ko nav novērtējams - ne algā, ne citās mērvienībās. Taču tas nekad nav un nevar būt zaudējums.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.