Lietotājvārds
Parole
Вот наивные учителя ! А Айр Болтику кто будет 80 миллионов ? Неважно, что у него убытки 200 миллионов. Деньги найдем. А с Путиным надо еще воевать ? А в Сирии с ИГИЛ ? Без вас учителя проблем хватает. Помогли бы родному государству = отдали бы например ему свою одну месячную зарплату. Вы же должны быть патриотами.
ŠIS NAV STREIKS! 23.11.2015. 15:23:02
Šī ir parodija par tēmu: "bērnu pieskatītājs. Par tādu algu, kādu tagad saņemam, tā vajadzētu būt katru dienu - tikai bērnu pieskatīšana. Ja vēlamies streikot, tad jārada maksimālas problēmas valdībai un sabiedrībai, lai rastos izpratne, ka profesija ir neaizstājama, vajadzīga. To var panākt tikai ar beztermiņa streiku un prasību atjaunot algu par slodzi vismaz 850 eiro apmērā ar papildus samaksu par darbu labošanu atkarībā no skolēnu skaita un ieviest to jau 2007. gadā izstrādāto algu paaugstinājuma grafiku, kas ir apstiprināts, ne nodarboties ar mistiskiem "modeļiem", par to saņemopt prēmijas un 5x lielāku algu, kā skolotāji skolā. Saņemto ir jāatmaksā valsts kasē, jo "modelis" ir brāķis. Tas nekad netiks pieņemts, būsim reālisti.
Vanagas kundzes RĪCĪBA - Cerības Stariņš; seiles kundzes PASIVITĀTE un Attīstības Redzējuma Trūkums - turpinājums Latvijas daļai, kas ir neizlēmīga, pasīva, loģiski akla un ABSOLŪTI NEDOMĀJOŠA PAR LATVIJAS CILVĒKU UN BĒRNU NĀKOTNI
Nost ar modeli!
Diemžēl IZM un premjerei nav vēlēšanās rast risinājumu, bet pārdalīt sistēmā jau esošos līdzekļus pēc absolūti nesaprotamas formulas. Jaunajam modelim citādi nav iespējams pateikt NĒ kā vien izvēloties streika formu, jo premjere pie apaļā galda absolūti nevēlējās ieklausīties, iedziļināties problēmā, bet pauda absurdus izteikumus. Kā var kādam kaut ko noņemt, lai iedotu citiem (vai ir ārkārtas situācija valstī???) TARIFIKĀCIJA IR VIENS NO SAPROTAMIEM ATSKAITES SISTĒMAS PUNKTIEM, KĀPĒC KAUT KO MUŽINĀT UN SAMUŽINĀT TĀ, KA NEVIENS NEKO NESAPRATĪS!?
Skolēniem nebūs brīvdiena, bet viņi patstāvīgi veiks papildus mācību uzdevumus mājās. Vismaz tā tam būtu jābūt.
tādā pat stilā > Irony 23.11.2015. 10:32:19
Nu re, NEĒRTĪBAS tiem, kas spēj situāciju ietekmēt, resp., pieaugušajiem. BRĪVDIENA skolēniem, kas nav vainojami izglītības sistēmas ķibelēs. Vai tie skolotāji tomēr nav saprātīgi un forši cilvēki?!
Skolotāji ar streiku vēlējās pievērst uzmanību samilzušai problēmai, radot valstī neērtības uz vienu dienu, bet rezultātā sagādāja skolēniem dāvanu.
Lai vai kā, piektdien būs BRĪVDIENA! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.