Lietotājvārds
Parole
Vai Krievijas parlamenta deputāti parlamentā tik pat dedzīgi aizstāv Krievijā dzīvojošo minoritāšu tiesības? NAV DZIRDĒTS NE PAR TADŽIKU, NE PAR TURKMĒŅU MAZĀKUMTAUTĪBU SKOLĀM KRIEVIJĀ, KURAS FINANSĒTU KRIEVIJAS VALDĪBA, LAI GAN ŠO TAUTĪBU ĪPATSVARS MASKAVĀ IR LIELS.
Tad jau drīzāk reģionos jāievieš mācības vietējos dialektos, piemēram, diezgan diskriminēti šajā ziņā ir latgaļi. Citādi par šo - nē.
Kādas garantijas viņam vajag. Vai viņš domā, ka, piemēram, Zviedrijā visiem turkiem garantē mācības turku valodā? Vai Vācija utt.., Nu nē taču.
Katrin jau nu vajadzētu iemācīties bez kļūdām rakstīt tik ienīstajā valsts valodā(TIK MAZĀ TEKSTĀ ČETRAS KĻŪDAS). Komentārs par latviešiem-lauķiem ir šovinisma un naida runas kalngals.
Jebkurā demokrātiskajā valstī (mēs esam vissdemokrātiskie) gandrīz 40% iedzīvotājiem būtu tiesību mācīties savā valodā. Nevajag stāstīt,ka visi krievi atbrauca Padomju laikos! Daudz krievu dzīvoja Rīgā tad ,kad latviešiem nebija atļauts šeit dzīvot.Un tagad tie laucinieki,kuri nespēj domāt valsts mērogā, diktēs savu varu?
латгалия все русские и родители наши тоже взлетайте 2 язык русским
я за русский язык
Pasniedzējs 29.03.2016. 19:35:23
Cienījamais deputāts varētu parūpēties par izglītības iegūšanu arābu un persiešu valodās. Viņš varētu uzņemties iniciatīvu un migrantiem no Pakistānas mācīt latviešu valodu, pats vienlaicīgi apmeklēdams arābu valodas kursus. Tas viņam nākotnē noderēs - jo viņam jāmēģina paturēt prātā, ka tās valodas būs ļoti aktuālas ne tikai Latvijā, bet arī viņa mīļajā Krievijā. Un par valodām vajag nevis gudri spriedelēt, bet bāzt tās savā vecajā galvā. Valodu mācīšanās kavējot smadzeņu novecošanu.
Garantija taču ir - nedaudz aiz Zilupes, viņā pusē robežai... izglītība krievu valodā ir garantēta... Nav jāizgudro nekāds velosipēds...
Piekrītu. Pro-krieviskie spēki cenšas ar maigu varu - izglītības reformu - ietekmēt sociālpolitisko situāciju. Bet nekas viņiem neizdosies, droši un skaidri zināms, jau ntos gadus mazākumtautību izglītību iekustināt neizdodas.
Ja vien mazākumtautību izglītības saņēmēji tiešām tiktu tik ļoti apdalīti... Smiekli nāk. Maigā vara, tā teikt.
Vispirms tikumības grozījumi, tagad šis. Chill, Saskaņa.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.