Lietotājvārds
Parole
pievienojos "jautājums" (par turniketiem) 03.08.2015. 16:58:40
2012.gadā prese rakstīja : "Rīgas skolu skolēniem tiek izsniegtas e-kartes, kas apvieno e-talona un skolēna apliecības funkcijas. Jau trijās Rīgas skolās, papildus uzstādītajai turniketu sistēmai, šo karti izmanto ieejai skolas ēkā, pilsētas informācijas portālam Riga24.lv atklāja “Rīgas karte" pārstāvis. Vienlaikus tiek fiksēts arī laiks, kad skolēns ir ieradies skolā. Šī informācija tiešsaistes režīmā ir pieejama skolotājiem un vecākiem “MyKoob" un “E-klase" vietnēs Internetā, un jau tuvākajā nākotnē vecāki, kas vēlēsies sekot sava bērna gaitām, mobilajā tālrunī saņems automātiskas īsziņas brīdī, kad bērns ir ieradies skolas telpās vai tās atstājis. Uzstādot turniketus pie skolas durvīm, tiek veicināta skolēnu drošība, ierobežojot iespēju skolas telpās iekļūt nepiederošām personām. Dotā brīža situācijā pašvaldības policija pie katras skolas nodrošina viena policista dežūru, kura pienākumos ietilpst skolai piegulošās teritorijas uzraudzīšana. Savukārt par notiekošo skolā atbild skolas vadība, bet skolā ienākošās personas novēro dežurants, un tādi kontrole tiek nodrošināta, vizuāli atpazīstot nepiederošas personas."
Nekas te nav izmeklēts! Tas attiecas uz tiem, kuri maina skolas! Parasti to dara pēc 4,6,9 klasēm ! Tiem, kuri paliek uz vietas nekas nav jāpasūta un jāizgatavo.
Pirms pāris gadiem Rīgas dome (kopā ar e-klasi un Rīgas Satiksmi) solīja katrā Rīgas skolā uzstādīt reģistratorus, lai vecāki tiktu informēti par skolēnu ierašanos un aiziešanu no skolas (SMS uz vecāku mobilo). Kur pazuda šis projekts?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.