Lietotājvārds
Parole
Šajā sakarā nāk prātā uzraksts bērnu dārzā: "Mīļie vecāki! Neticiet visam, ko bērni stāsta par mums, tad arī mēs neticēsim visam, ko viņi mums stāsta par Jums..."
Pirmais,ko skolēns nedrīkst nekādā gadījumā dzirdēt no vecāku puses - tas vai tas ir stulbs,debīls skolotājs.Dari ar viņu, ko gribi.Tāds bērniņš noteikti savā varenībā paraus sev līdzi vēl kādu kompānijas pēc,lai izjauktu stundu! Un te vairs skolotājam klasē vairs nav, ko darīt! lai cik viņš labs būtu! Un vēl! Tie cilvēki,kuri pēta bērna uzvedību,tā arī pateikuši- JA SKOLĒNS RUPJŠ PRET SKOLOTĀJU, TAD TAS IR SPĻĀVIENS ĢĪMĪ ĢIMENEI! Tātad,var gadīties, ka neaudzināšana ģimenē ir aizgājusi par tālu un vecāki paši jau vairs netiek galā.Piekrītu,ja vecāki samaksās par savu pienākumu nepildīšanu kādus 150 eiro sodu,tad ar to arī pietiks,lai noliktu šo nekauņu tur, kur ir bērna vieta!
Apsveicu Zinību dienā visus skolotājus, kurus no skolas izmeta Mihailova-Papules komisija. Lai Jums veicas! Paveiktos labos darbus Mihailovs atņemt nespēj....
Viena no lietām, kas jāpanāk valstiskā līmenī ir reālas sankcijas pret vecākiem (piemēram, soda naudas vai pāris stundu sabiedriski derīgs darbs, piemēram, ziemā notīrot sniegu ap skolu) par viedtālruņu izmantošanu mācību stundās izklaidei un sava statusa (krāniņa) pacelšanai vienaudžu vidū. Ja var savam mīlulim atļauties krutu telefonu, bet nespēj viņu izaudzināt tā lai šī mantiņa netraucē mācību procesam un klasei, tad vispirms ir jāaudzina vecāki nevis bērns. Vēl viena lieta - sākt spēlēt atklātām kārtīm - ikvienā klasē ir jāievieš slēpta novērošanas kamera (vispusēji lielisks pierādījumu vācējs kas derēs gan skolotāja attieksmes gan bērna uzvedības monitorēšanai), kuras ieraksti vajadzības un dažādu konfliktsituāciju gadījumā varētu tikt demonstrēti gan pašam skolotājam, gan skolēnam, gan vecākam gan arī skolas psihologam un vadībai.
Skola nav pāraudzināšanas iestāde, bet vieta, kur bērns iegūst izglītību. Ar audzināšanu jānodarbojas ģimenē.
Skolotāji varētu (un varēja) skolā nodrošināt disciplīnu, ja nebūtu pārprastas bērnu tiesības un pilnīgi nesaprasts jēdziens - pienākums.:(
DEMOKRĀTIJA= DEMONOKRĀTIJA
mamma- mammai 11.23 31.08.2015. 16:36:40
To gan ne!!! Nekad nelieciet galvu ķīlā par sava bērna uzvedību. Esmu smagi aplauzusies, kad iedomājos, ka esmu supermamma- superideālā:) Pēc lepnības nāk krišana, kā mūsu senči tika pareizi novērojuši...
dēlu mamma 31.08.2015. 16:25:59
Bērnus jāaudzina mājās, skola izglīto!!!! Mīļie,BĒRNI IR VECĀKU SPOGULIS!!!! ..... skolotājs labi redz, kā mēs esam bērnus audzinājuši līdz 5gadu vecumam, ielikuši pamatus pašapkalpošanās prasmēm, tās savukārt, prasa DISCIPLĪNU NO KATRA PAŠA. Ko atļaujam, atļaujamies mēs pieaugušie.....kaut vai masu saziņas līdzekļos, savstarpējās attiecībā utt.... Audzināšanas rezultāts ir redzams pēc daudziem gadiem, to, ko bērni atļaujas skolā, to agri vai vēlu atļausies ģimenē, kā saka, ''...skolai deviņus, divpadsmit gadus......vecākiem VISU MŪŽU!'' Bērni mūsu nākotne, nebīsties būt stingrs vecāks!
Man liekas, ka vienaudžu bara instinkts kaut kā iedarbojas arī uz uzvedīgiem bērniem. Mans dēlas mājās nekad ar kājām uz galda nekāpj. Taču, kad ieraudzīju dienasgrāmatā piezīmi, ka dejo uz sola... Nezinu, laikam neesmu labi audzinājusi :(
kaut kur jau tas bērns audzis līdz skolai. Man jautājums: vai skola ir pāraudzināšanas iestāde, vai izglītošanas iestāde, kurā visiem ir jāievēro disciplīna?
Skolās sāk mācīties demokrātijas laika bērnu atvases. Demokrātija, diemžēl, stipri vien kļuvusi par visatļautību. Vecāki un bērni ļoti labi zina savas tiesības, bet mēdz aizmirst savus pienākumus. Nekas jau vairs nav obligāts. Ko nu?
Tikai rodas jautājums: kas tos bērnus tā izlutinājis vai arī neaudzinājis, ka skolā jau ir grūtības ar pāraudzināšanu.
Kurš diez vispirms ir atbildīgs par bērna disciplīnu mājās, skolā, uz ielas, ciemos u.c.?? Kā parasta mamma nebeidzu brīnīties par citu vecāku stulbumu. Man nekad neienāktu prātā vainot skolu pie sava bērna disciplīnas trūkumu. Tai pat laikā, lieku galvu ķīlā par sava bērna uzvedību skolā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.