Lietotājvārds
Parole
Man ir aizdomas, ka tas, ks strauji kritīsies, būs Erasmsus studentu skaits... Pasaule, sevišķi Eiropa kļūst arvien nedrošāka. :/// Ne vecāki gribēs laist, ne arī pašu jaunieši vēlēsies kur doties.
ja tiesiibsargi taa uztraucas par jaunieshiem, tad lai aizliedz aatro krediitu iegaadi liidz 30 gadiem! Lai vinni apskatas cik 18 gadiigie ir saistiiti ar paraadiem!
atveriet acis 11.01.2016. 21:50:57
Melnie naak iekshaa... ko juus te maurojat?????? Kaadi procenti? Tuuliit juus maaciis islaamu! Kad jums pieleks, ka jaabeeg jau tagad? Kaadas maaciibas? Juus tieshaam nesaprotat, ka dziivojam tepat netaalu no Vaacijas????? Saaciet donaat, kaa gjimenes pasargaat. Melnie iet virsuu Eiropai milzu tempos, bet jums tik teoreemas jaapueraada...aunu bars!
Augstskolu skaits Latvijā apgriezti proporcionāls iedzīvotāju t.sk. studējošo skaitam.
1. Dzimstības bedre; 2. Lētākas studijas ārzemēs; 3. Aizbrauc uz ārzemēm pie ģimenes vai strādāt; 4. Apzināti neiet studēt, jo netic, ka noderēs; 5. Skolā saprata, ka mācīšanās nav viņu stiprā puse... Droši papildiniet!
re: Smieklīgi 11.01.2016. 13:30:53
re: Smieklīgi Zeme atveries! un tu aizveries! :)
Jāaug kvalitātei, nevis kvantitātei. Augstākā izglītība pietiktu 20% cilvēku, pārējiem dažādu pakāpju profesionālā izglītība. Nevar visi mācīties augstskolās!
Lielākā daļa aizbrauc. Ko jūs gaidāt, kādu pieaugumu? Tiešām šķiet, ka šajā valstī viss ir kārtībā? Visur zog, Latvenergo ņem kukuļus miljonu apmēros, tautu mērdē badā...spēj tik maksāt par visu nodokļos, lai deputāteļiem un valsts uzņēmumiem būtu ko rīklē iegrūst...tiešām domājat, ka mūsu jaunieši ir tik stulbi, lai šeit paliktu? Zeme atveries!
Un kā mainījies iedzīvotāju skaits Latvijā? Un cik % no pedagoģijas fakultāšu/specialitāšu beidzējiem aizgājuši stādāt uz skolu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.