Lietotājvārds
Parole
Visās specialitātēs būs trūkums, jo tā vien liekas skolēni paliek ar vien slinkāki...
Jā, un kur ir tas IT speciālistu deficīts, par ko visi visu laiku kladzina? Vajag tikai programmētājus! Bet IT speciālists un programmētājs gluži nav viens un tas pats.... Kamēr nebūs motivējošas algas ... nā ni! Tāpat tagad kladzina par tām inženierzinātnēm.... Nu kam un kuram uzņēmumam vajag? Kuram? Latvijai vispār nevajag gudrus cilvēkus, jo .... tauta, jo vieglāk vadīt!
Tad jau Piebalgs jāliek cietumā, jo viņa vadībā tika sagrauta dabaszinātņu mācīšana skolās.
Reforma 2015 13.05.2015. 16:26:40
...tāpēc Valsts ģimnāziju skolotājiem jāatņem 10% piemaksa un jāsamazina alga!
new world order 13.05.2015. 16:24:45
tas ir kuraa valstii ? vai pasaulee ? ja pasaulee, tad tik jamacas par space engineer vai geology expert/analyst
Mūsu darba devēju maksātās aldziņas jau nu galīgi nestimulē tautu apgūt inženierzinātnes.
Latvijā praktiski nav rūpniecības, (izņemot pārtikas rūpniecību). Kam vajadzīgi inženieri? Ar tām eksaktajām zinātnēm pārspīlējam un braucam auzās.
Kas ir dabiskais bezdarba līmenis?
apsmējos:"darba tirgu apsteidzošs izglītības piedāvājums". Tas ir kā-radīsim produktu,kuru vēl nevienam nevajag,un gan jau nākotnē savajadzēsies? Ja pareizi atceros,tad pieprasījums rada piedāvājumu nevis otrādi. Kamēr jaunā paaudze neredzēs,ka smagi mācoties(un inženierzinātnēs savādāk nevar) vēlāk varēs ļoti labos apstākļos strādāt un attiecīgi nopelnīt,tikmēr intelektuāli ietilpīgajās jomās skolniekus un studentus neredzēsim. Te nu darbiņš uzņēmēju organizācijām-radīt šo super vilinošo piedāvājumu,lai jaunieši būtu gatavi iespringt. Un ne jau eksāmenu skaita palielināšana skolā inženierzinātnes padarīs pievilcīgākas.
??? - jautājums Jutai 13.05.2015. 11:20:34
Vai Jūs gribat apagalvot, ka šobrīd valstī gatavotie skolotāji nav speciālisti?
Turpināsim skolotājus meklēt "Iespējamā Misijā" ...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.