Lietotājvārds
Parole
skolotājai ar stāžu 19.09.2015. 11:53:42
ziniet ,kolēģe ,ar stāžu!Ne visiem skolotājiem ir dators,portatīvais,interneta pieslēgums un vēl citas mūsdienām tik pašsaprotamās ekstras.Citi saņem neadekvātu atalgojumu par savu darbu un cīnās ar izdzīvošanu.
slieka --->Skolotājai ar stāžu 19.09.2015. 09:52:31
Nu, nekorekti gan...dators kā tāds joprojām vēl nav visiem, kur, nu, vēl portatīvais ar interneta iespējām,... ēst gribas gan skolotājam, gan viņa ģimenei, ...
Skolotāja ar stāžu. 18.09.2015. 14:05:52
Nu gan īdētāji atradušies. Neviens taču nespiež obligāti piedalīties. Vebinārs - tas ir seminārs virtuālajā vidē un nevienam nekur nav jābrauc. Sēdi mājās, siltas čības kājās un pamācies vai apskaties kaut ko jaunu. Brīžiem jau kauns paliek par amata brāļiem - ka tik apliecībiņu neiedos par dažām stundām, naudiņu nemaksās par šo laiciņu - tā neko vairs nevar izdarīt. ... nepieciešams dators ar pieslēgumu internetam, austiņas ar mikrofonu un video kamera, ja ir vēlēšanās.... - tas viss ir jebkuram portatīvajam datoram.
Skumji, ka dalība vebinārā netiek pielīdzināta tālākizglītības semināra apmeklēšanai un skolotāji (ja pareizi sapratu) nekādu izziņu/apliecību par dalību tālākizglītības pasākumā nesaņems.
Var taču arī onlainā skatīties/piedalīties, nav obligāti nekur jābrauc! Ja būs laiks, varbūt paskatīšos, izskatās interesanti.
Tad neejiet! Vai kāds liek atkal čīkstēt par lielo slodzi?
Jauki, ja vien nebūtu jālabo darbi un jādara citas 100 lietas, tad labprāt. :) Bet skolotāji ir diezgan aizņemti, lai varētu vēl vakaros staigāt pa semināriem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.