Lietotājvārds
Parole
Cienījamie kolēģi, skolas "melnā darba" veicēji! Vai Jūs spējat nosaukt vismaz vienu lietu Jūsu ikdienas darbā, kurā nepārprotami saskatāms IZM ierēdņu darba ieguldījums? Piedodiet, bet es nespēju. Lai gan neticu, ka šeit rakstīto lasa IZM ierēdņi, tomēr, ja nu kāds to izlasa, tad pamēģiniet dažos teikumos aprakstīt, kā konkrēti izpaužas Jūsu ieguldījums skolotāju darba un skolēnu mācību apstākļu uzlabošanā.
Tad ,kad zem katra būs simtiem komentāru- smaidiņu,tad arī arodbiedrība būs spiesta darīt.!
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS 16.05.2015. 17:15:01
Labojums: pirmā minētā ir Madara ADAMANE, nevis Madara ALDERMANE. Atvainojos par kļūdu! Vairāk gan kļūdu nav.
manu komentāru neielika,jo laikam IZM dāmītes aizskartas!Nevarot izteikties rupji! Bet,piedodiet,ka visas šīs atvaļinājumu naudas- kas tas ir? Vai tā nav valsts publiska varošana un ņirgāšanās par skolotājiem? Tās ir atļauts! Piedodiet e-klase!, bet cienīnamie komentētēji, MŪSU BRĪVAM VĀRDAM TIEK UZSPĻAUTS!Paldies par uzmanību,bet visi jūsu kom. ir kaķim zem astes.Te tikai ar dakšām uz Rīgu, kā Somija Karēlijā! Runāt ar šiem tur tā,lai pielec!!!
Jānes upuris??? 15.05.2015. 14:57:49
Cik ētiski vispār domāt un publiski pateik "jāizdara izvēle! Kā vairāk žēl - 70% vai 6%". Jūtos pazemota. Negribu būt upurjērs, ko ziedo, lai kādam būtu labi (varbūt). Kāpēc nevar pielikt visiem??? Labi, kaut mazāk, ja valstij naudas nav, bet proporcionāli Kāpēc man jābūt vainīgai, ka par saviem līdzekļiem ieguvu otru izglītību, ka strādāju ar labiem rezultātiem un man piedāvā darbu? Vai tagad man jābūt par upuri?
vienai no 30% 15.05.2015. 14:29:05
Nepareizi!! Jūs būsiet viena no 6%!!! Papule taču teica - jāizvērtē, kas svarīgāks - 70%, kam pieaugs vai 6%, kam samazināsies. Interesanti, kur paliek 24%??? Kāds var saprast šo domu??
Varbūt Latvijas skolotāju saime varētu aicināt Papules kundzi piekrist arī viņas algas samazinājumam!!! Tā teikt - solidarizēties. Nez vai viņa piekristu?
Skolotājai 15.05.2015. 13:51:18
Bet tad, kad uzzināsiet, cik saņemsiet un tas izrādīsies mazāk nekā līdz šim, vai tad jūs atbalstīsiet. Kā var atbalstīt algas samazinājumu????? Kā uz kaut ko tādu vispār var aicināt????
Kā var atbalstīt,to ko nezinam!!!!Kur ir informācija parastam ierindas skolotājam:kas ,cik maksā?????
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS 15.05.2015. 11:44:06
Kā var būt normāla modeļa izstrāde, ja jau no sākta gala tā tika veidota ar domu visu samudžināt tā, lai vispār nekam nevarētu izsekot, pie tam palielināt skolotāju darba slodzi par to attiecīgi maksājot daudz mazāk!!!!!! Toties paši IZM ierēdņu simti ļoti ērti katru mēnesi var doties apmaksātos atvaļinājumos un sev sarēķinājuši tādus koeficientus, lai mēnešalga būtu virs 1100.-eiro!!! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Piemēram: . . . . . . Madara Aldermane, vecākais juriskonsults ir gājusi atmaksātā atvaļinājumā visus 5 mēnešus pēc kārtas, vidējā alga mēnesī - 1040.22 EIRO . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ulrika Auniņa-Naumova, departamenta direktora vietnieks - 4 mēneši atvaļinājumā no 5 , alga vidēji 1598,89 EIRO, . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Liene Bramane, nozares padomniece, katru mēnesi ir saņēmusi atašeja pabalstu, vidēji katru mēnesi - 3775.59 EIRO, kādus padomus viņa Briselē sasmēlusies??????????????????? . . . . . . . . . . . . . Velga Dadzīte, vecākais referents, 3 mēneši atvaļinājums no 5, alga vidēji mēnesī 1397,65 EIRO, . . . . . . . .. . . . . . . .. . . . Vineta ernstsone, departamenta direktora vietniece - no 5 mēnešiem 4 mēnešos atvaļinājums, vidējā alga mēnesī - 1135.11 EIRO, . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kristīne Grundmane, eksperts - 3 mēneši no 5 atvaļinājums, vidējā alga mēnesī 1281,67 EIRO, . . . . . . . . . . . . . . Inguna Kampāne, vecākais eksperts - 4 mēneši no 5 atvaļinājumā, katra mēneša vidējā alga 940,61 EIRO, . . . . . .. . .. . . .. .. . .. . .. . . .. Iveta Murāne, vecākais referents - 4 mēneši no 5 atvaļinājumā, vidējā alga mēnesī 917,56 EIRO, . . . . . .. . . . . . . . Līga Lejiņa , valsts sekretāra vietnieks - 2 mēneši no 5 atvaļinājums, vidējā alga mēnesī 2375,51 EIRO . . . . .. . . . . . Vadims Murašovs kā atašejs izglītībā braukā uz Briseli, par to mēnesī vidēji saņemot 3337.52 EIRO, ko Briselē labu paveicis? Ko Latvijā? Jēga? . . . . .. . . . . . .. Santa Ozoliņa, nozares padomniece arī katru mēnesi dodas atpūsties uz Briseli un saņem atašeja pabalstu , kas mēnesī vidēji ir 3374.89 EIRO, paveiktais ????????? . . . . . . . . .. . . lieliskākās algas saņēmēja - LAUMA SĪKA - darbojas Briselē, ir nozares padomnieks (????), vidēji mēnesī saņem 4048 EIRO UZ ROKAS... . . . . . . . varētu turpināt, bet būs pārāk gari.... Skatieties paši, ir pievienots dokuments, kur to var apskatīt par visiem detalizēti.
Interesanti, ko skolotājiem būtu jāatbalsta? Ministrijas eksperimentus un darbības imitāciju? Par t.s. modeli vairāk jautājumu kā atbilžu. Brāķis vai pusfabrikāts. Gribētos pat teikt - nekāda modeļa nav. Maniem bērniem jau tagad nenotiek stundas skolotāju trūkuma dēļ. Šajā mācību gadā skolu pametuši 3 skolotāji. Vietā nav ko likt.
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS 15.05.2015. 11:43:26
Šobrīd ir tā: strādājot par apkopēju skolā no 15:00 līdz 18:00 (4stundas) alga ir tikpat liela vai par kādiem 30 eiro mazāka, kā strādājot kā skolotājai skolā no 8:00 līdz 15:00 + vēl darbu labošana, gatavošana ~~ 4 stundas (kopā 11 stundas) !!!! . . . . . . . .. . . Domājiet. Pēc jaunā modeļa, vairāk strādāsiet kontaktstundas, par darbu labošanu neviens jums nemaksās, alga samazināsies! Feins modelis, vai ne?
ilgi domāju un beidzot daleca. Daleca par tiem 70% skolotāju, kam pēc jaunā modeļa ieviešanas algas kļūs lielākas. Manuprāt tā tiešām arī notiks - 70% skolotāju pametīs mazapmaksāto un mazkavalificēto skolotāja amatu un dosies strādāt ienesīgākos amatos - piem, strādnieki Maximā, sētnieki, ogu un sēņu lasītāji ( te un tur), u..c.
A kas vainas man? Pirmajā sēdē nospriedām, cik lielas mums būs algas, par to, ka skaitāmies deputāti, cik lielas būs piemaksas par to, ka strādājam par deputātiem. Budžets uz mums neattiecas - cik gribam, tik pelnām!
Liekas ,ka Papules kundze aicina atbalstīt vēju laukā,,Tik skaidra un,, saprotama,,viņai pašai ir šī kārtējā ,,kiš miš ,,radītā reforma,bet papīrs jau visu pacieš un ja mēs visi draudzīgi neskriesim pakaļ vējam tad pēc ministrijas prognozēm tas pie mums iegriezīsie 2019.gadā. Smieklīci ,vai ne...
Protams, ka neatbalstu!!!! un neatbalstīšu. Bet vai manī kāds klausīsies?
Ir tāda situācija augšas neko sakarīgu izdomāt vairs nevar, piedāvājums plāns, apakšas nav ar mieru pieņemt "neko sakarīgu" un plānu. Tālāk laikam nav jēgas rakstīt, jāatstāj vieta brīvām domām. Skaidrs ir viens nekāda pielikuma nebūs. Par to pašu darbu maksās mazāk, teiks, ka vairāk.
to skolas bibliotekāre 15.05.2015. 08:40 15.05.2015. 09:01:52
Vēl mani izbrīna, kāpēc skolas bibliotekāra darbu paredzēts tik zemu atalgot. P.s. - neesmu skolas bibliotekāre...
"Atbalstītāja" 15.05.2015. 08:49:36
Tātad ar 1.septembri man būs jābūt tikumīgai, lojālai un vēl laimīgai ar samazinātu algu!!!!!! Ministrijas Kundzes, kādi būs Jūsu upuri no pirmā septembra ??????
skolas bibliotekāre 15.05.2015. 08:40:18
Kā gan lai atbalsta šādu modeli, ja ar algu reformu gandrīz pilnībā tiks iznīcināta skolu bibliotēku sistēma. Viena amata vienība - skolas bibliotekārs - pienāksies tikai tajās skolās, kurās ir vismaz 700 skolēnu. Tātad, tās būs vairumā Rigas skolas. Pārējās izglītības iestādēs bibliotēkas strādās dažas stundas nedēļā. Šo jauno fenomenu drīzāk vajadzētu saukt par grāmatu noliktavu. To ministrijai vajadzētu bez kautrēšanās atzīt.
Atbalstiet šito variantu, kur jums algas būs mazākas un vispār vēl nav īsti zināms, kur un kas būs un vai vispār būs, bet atbalstiet!!! Bet, ja neatbalstīsiet, tad četrus gadus mutes ciet un vispār par algu nerunājiet!!! Ui, kā es mīlu šo valdību!!!!
Un arī darīsiet, jo cita labāka varianta nav. Un kā 2009. gadā bija tiem 70%?
skolotājiem jābūt drosmīgiem, nav prognožu cik atlaidīs un vispār nedomā par to vai kāds, kurš jaunāks par 40 vispār skolā vēl gribēs strādāt..... Urrā, atbalstiet nepilnīgo modeli! !!! Jo tālāk jo trakāk....
reformētājiem 14.05.2015. 21:38:25
Saņemsimies, būsim šoreiz godīgi un atteiksimies no šīs reformas! Nevar to realizēt, ja pat nozares ministre to atzīst par nepilnīgu. Pretējā gadījumā materiālie zaudējumi tikai pieaugs, un mēs raudzīsimies atkal pēc jaunām un jaunām reformām. Reformēts ir no A.Piebalga laikiem katru gadu...Vajadzētu rūpīgi izanalizēt sasniegumus.
kā mēs varam atbalstīt,ja pat nezinām kāds tas modulis ir un ko kā mums maksās?
Balsojiet par savu apzagšanu. Vai var būt lielāka laime par to, ka tevi, kārtējo reizi piečakarē. Tava IZM
Liekat droši mīnusiņus pie mana lūguma! Mazliet paeksperimentēju. Gribēju pavērot tautas attieksmi :) Paldies par uzmanību!
Cilvēki mīļie. A ko citu lai ministrija darītu, ja ne mudinātu mums atbalstīt? Pakārties viņa mums nevar lūgt. Slīcināties arī. Toties Kāpēc viņa nevar lūgt to samudžinājumu atbalstīt? Jo kas tad sanāks, ja skolotāji neatbalstīs? Sanāks kārtējais publiskais skolas.lv, kombuļu lāzeršova un G24 kredītu projekts. Tāda nauda, tādi līdzekļi ieguldīti projektā , un viss atkal velti. tas jau nekas, ka "prodžekts" stulbs, toties kā mēs ministrijā pie tā strādājām.........
Mīnusu licējiņš lai vispār pastāv pie ratiem! Iedomājies, atļausies vēl ko tādu atbalstīt! :-D
Kā tad!
OK. Par procentiem skaidrs, bet kur palikuši 24%? Kas viņus, par cilvēkiem nav jāuzskata? Atvainojiet, bet labāk ir pārtaisīt deputātu algu modeli un viņu atalgojumu, lai vairāk naudas novirzītu uz skolotāju algām. Savādāk, skolotājiem jāstrādā ilgāk, bet jāsaņem 3 vai pat 4 reizes mazāk. Atvainojiet, bet tas nav nedaudz par traku?
Lielas skolas', valsts ģimnāzijas skolotāja 14.05.2015. 18:33:09
Pēc jaunā modeļa algas mūsu skolās būs par 150-300 eur mazākas, darba tikpat, tikai par vairs nemaksās, bet jāizdara būs tāpat!
Ministrija domā, ka es esmu prātā sajukusi, slima ar galvu??? Lai ko tādu atbalstītu!????
LŪDZU nobalsojiet par Latvijas bērnu komandu foto šodien un rīt tikai tas iespējams. Atbalstiet Latvijas skolēnu komandas! Komandu nosaukumi pie fotogrāfijām: The Researchers, Nature Kids, Happy Chicks un Smart Kids: Tā kā lapas adresi nevar iekopēt, ierakstiet meklētājā: Fotokonkurss “Ko tev nozīmē zinātne?”
Kaut kāds Papules murgs jāatbalsta. Smiekli nāk. Kā vienmēr :" Suņi rej, bet karavāna iet uz priekšu". Jau viens Papules Kvalitātes murgs ir izgājis tautās.. Grib atkal izbīdīt šo projektiņu.
viena no 30%, kam alga būs mazāka 14.05.2015. 14:55:37
Jā, es arī atbalstu šo optimizāciju! Optimizējiet mani pavisam! Es jau pati sāku ticēt tam, ka ja mani nebūs, tad izglītības sistēma uzreiz uzplauks! Aiziet!
Nu vai nav interesanti-aicina atbalstīt tādu modeli,kurš skolotājos izraisa neapmierinātību un algu samazināšanu.Vai tiešām kāds ir ne īsti gudrs,ka kaut ko tādu atbalstīs...
IZM IERĒDŅU ARMIJAS ALGAS MARTĀ 14.05.2015. 13:11:39
evietoju FAILIEM.LV IZM ierēdņu algu apkopojumu par 5 mēnešiem līdz martam AR ALGĀM, KĀDAS TĀS IR UZ ROKAS. . . . . . . . . Lai gan jau ir maija vidus, vēl arvien IZM mājaslapā nav datu par aprīļa ierēdņu algām. . . . . . . Tabulas beigās var apskatīt kopējo IZM ierēdņu algām izlietoto summu un vidējo summu IZM ierēdnim katrā mēnesī. . . . . . . Tāpat redzams, cik bieži ierēdņi dodas atvaļinājumos. (!!!) . . . . . . . . . Labākai pārskatāmībai izmantotas krāsas: ZILĀ - algas līdz 700.- eiro (kas varētu būt labāk atalgoto skolotāju algu apmērs), . . . . . . . . ZAĻĀ - algas līdz 1000.- eiro, . . . . . . . . DZELTENĀ - algas līdz 2000.- eiro, . . . . . . . . . SĀRTĀ - algas virs 2000.- eiro. . . . . . . . . . . . . . . . . SKATIETIES, PĒTIET, SPRIEDIET! DOMĀJIET!!! . . . . . . . . . .www.failiem.lv/u/wvcskdn
Kāpēc lai man būtu jāatbalsta reāla darba algas samazināšana sev? Mūsu skolā ir ļoti laba skolas vadība, kas atļauj skolotājiem strādāt un pelnīt, bet ar jaunajā, "jaukajā"' modelī tas vairs nebūs iespējams.
vakar lasīju 14.05.2015. 12:56:35
Ne nu pirmā, ne pēdējā reize (atcerēsimies portālu SKOLAS.LV), kad par lēmumiem pēc gadiem pieciem pasaka: "Tā bija kļūda, bet ko nu vairs. Un nav vairāk arī neviena, ko saukt pie atbildības, jo viņi strādā citās struktūrās, vai arī ... aizlidojuši uz Marsu ;-)"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.