Lietotājvārds
Parole
Ja šo murgu var saukt par reformu, tad tiešām grūti saprast tos ierēdņus, ko viņi domājuši. Ļoti viegli IZM slēgt skolas ar pašvaldību rokām.Vai nebūtu drīzāk jādomā par mācību saturu, nevis jādala to, ko neviens vēl nav saņēmis?
Mēs tiešām aiziesim tintē ar to, ka viens skolotājs var mācīt visu ko. Agrāk viena priekšmeta apguvei studējām 5 gadus, tagad pietiek ar 2 mēnešu kursiem un speciālists gatavs. Beidzot vecāki arī sāk par to uztraukties, jo kāda kvalitāte tādam jaunizceptam pedagogam? Bet sistēma jau uz to piespiež - diemžēl.
Nav neviena konkrēta atbilde NE UZ VIENU PRAKTIZĒJOŠA SKOLOTĀJA JAUTĀJUMU!KAD BEIGSIES SKOLOTĀJU CŪKOŠANA?KAD????
skolotajs 52 30.03.2016. 12:51:11
Piecdesmitgadnieki ir vilkusi izglitibu caur visam krizem un nebusanam , tapec viniem neatliekama karta butu japieliek vai jaadod algas.
LPS kādreiz varētu domāt ne tikai par skolotājiem, bet arī par skolēniem un izglītības kvalitāti. Es ļoti labi saprotu, ka tādā veidā ir vēlme nodrošināt skolotājam laukos lielāku algu. Bet, vai Jaunsleiņa kungs ir pajautājis, ko domā vecāki? Vai viens skolotājs var vienlīdz labi mācīt visus priekšmetus pēc kārtas? Varbūt vajadzētu beidzot novilkt sarkano robežu starp diviem ļoti grūti savienojamiem jēdzieniem izcilība un pieejamība esošā budžeta un iespēju kontekstā.
Vai Jaunsleinis nezina, ka viens skolotājs jau māca vairākus mācību priekšmetus..? Piemēram, matemātiku, algebru, ģeometriju. Vai vēsturi, kultūras vēsturi, pasaules vēsturi. utt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.