Lietotājvārds
Parole
Pieleca @sk 03.03.2017. 09:37:19
Ak,kungs... Es tiešām atvainojos! Domāju, ka atkal mēģina kāds Ušakovu iepīt... mana vaina. Tad, protams, ka malacis ir konkursants Nils! :)
sk=>Jautā @Sk 02.03.2017. 17:40:00
Pavirši lasīji, citāts no teksta, varbūt pamnīsi " Reģionālajos pusfināla konkursos profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem pirmo vietu pavāra profesijā izcīnījusi Laura Anča no Restorānu servisa skolas un Nils Ģēvele no Mālpils profesionālās vidusskolas,
Paldies, izlasīju, bet sakara ar Nilu nav!! Euroskills rīko jau n tos gadus un tas palīdz tiem jauniešiem, kuri mācās profesionālajā izglītībā!!! Šiem jauniešiem jau tā ir mazāk iespēju un viņu izglītību uzskata bez maz vai kā pabērna lomā, bet nepelnīti, jo profeisonālā izglītība ir labākā līmenī nekā agrāk, turkāt šī ir retā lieta, kas valstij ir izdevusies - celt tās latiņu un tuvināt darba videi.
sk=>Jautā @Sk 02.03.2017. 16:25:20
Izlasi rakstu!!!
A kāds Nilam sakars? Euro skills jau sen notiek.
Malacis Nils!
Izskatās, ka Zommers visus izkonkurējis.
Lai arī profesionālā izglītība ir uzlabojusies, spēks ir pašos jauniešos, viņu apņēmībā, talantā un uzcītībā. ;)
Apsveicu jauniešus! Profesionālajā izglītībā ir spēks!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.