Lietotājvārds
Parole
При СССР в Латвии было 11 вузов и население 2,5 миллиона человек. Сейчас в Латвии 1,8 миллиона и 50 вузов. Смешно. Уровень образования - ниже плинтуса. Как можно из человека сделать инженера, если у него по математике 2. Идиотизм.
mums mācību daļa teica, katram skolēnam ZPD kaut kas jāatklāj! Urāāāāā!
1)Medicīna - kvotas zobārstiem nogrieza uz 80%, bērni ar sāpošu zobu tikai par naudu tiek ārstēti - Latvijai bērnus nevajag! 2)Izglītība - studentus nevajag. 3) palika policisti - viņiem uzsūtīs migrantus?
Ar eksāmena atzīmi matemātikā 0, nevienā arodā neviens tāds lunis nav vajadzīgs. Ja nu vienīgi kādā "augstskolā"... :)
Ar eksāmena atzīmi matemātikā 0, nevienā arodā neviens tāds lunis nav vajadzīgs. Ja nu vienīgi kādā "augstskolā"... :)
Bet ko lai saka, ja RTU ar celtniecību saistītā fakultātē uzņem ar 15% matemātikā.... un ne tikai uzņem, bet uzņem BUDŽETĀ..... Atliek gaidīt jaunas Maximas .....
Pēdējais laiks samazināt augstskolu skaitu. Tik liels "studentu" skaits Latvijā nav nepieciešams, jo visi, kas "izbrauc cauri augstskolai", nav bijuši spējīgi apgūt mācāmo vielu. Kāpēc viņi tur ir?- Tāpēc, ka maksā. Zinu, ka augstskolā tika uzņemts cilvēks studēt ekonomiku, kam matemātikas eksāmenā bija 0%. Šiem cilvēkiem īstā vieta būtu bijusi kādā arodskolā.Kur mēs ejam?
Par to pašu 15.02.2016. 15:36:19
Ja tiešām grib mācīties, tad tāpat mācīsies budžeta vietās ar labām sekmēm. Ja "gribas papīru", bet cer izbraukt ar viduvējām un vājām zināšanām un paviršu attieksmi, lai maksā.
Protams, par tiklīdz runa par naudu, visi uztraucas. Ja runa par traģiski zemu izglītības saturu un kvalitāti, plāģiātisma skandāliem, tad studenti jūtas tīri labi un LSA trauksmi i nedomā celt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.