Lietotājvārds
Parole
darba grupa 13.01.2016. 15:29:47
Ar šo kantori pagājušogad iepazinos- smags gadījums un plānā galdiņa urbēji, ziepju burbuļu pūtēji par bargu naudu.
Bijušais dalībnieks 12.01.2016. 17:23:44
Pagājušogad uzvarēja AirBoard, tas tagad ir diezgan reāls uzņēmums. Dzirdēju, ka drīz jau būs pirmais lidojošais prototips.
Skaidrs, tas jau tāds interesants izklaides un izgllītības konkurss, neba jau pēc tam līdz mūža galam ar to nodarbosies. Lielākā daļa ir nereāli, bet mīlīgi izgudrojumi. Ledus kubiciņi ar ogām iekšā, piemēram, ko pārdod pa 8 eur. :) :):) Ļoti ilgstpe'jīgi! Bet skolēniem taču ir interesanti, lai izklaidējas un gūst pieredzi!
Izdomai nav robežu! Vai tad tie paleš puiši uzvarēja? Viņi, protams, bija forši, bet atceros, ka bija vēl puišu komandas, kurām tiešām bija ģeniāls izgudrojums... kaut kas ar fiziku, vai tikai nebija kāds drons vai kas tāds. Bet tā jau ir, lielākas daļa no tām komdām katru gadu pastāv tikai līdz fināla konkursa dienai, tas arī viss. :)
Pagājušajā gadā redzēju fināla sacensības. Bija interesanti. Kur tagad ir tie puiši ar paletēm? Toreiz Ušakoviete Jeļena braši solīja savai kafejnīcai sapirkt tās komandas darinājumus, nez vai tas ir izdarīts.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.