Lietotājvārds
Parole
Neuzspiediet piedalīšanos!
Pornohub ipasnieks 31.03.2016. 14:54:52
AAAHHAAAAA lol lel ahaha @@@
ko lai dara ar tiem kas uzspiež citiem savas domas vardarbīgi un ja nepieņem viņu viedokli, tad ļoti neglīti apsaukājas.
Ir jau labi, ka piedalās, bet ja ir tādi kas visu sabojā par spīti ienaidniekiem, jo neprot sadzīvot tad tā vairs nav nekāda komanda un neveidosies nekāds skolas gars un šis skolas stiprums kā viens vesels.
ParastsSkolnieks 30.03.2016. 16:10:32
Noderīga informācija!
Maza milule 30.03.2016. 15:40:28
Es piedalo s paldies par palidzibu pirma rieze
Neesmu gan dzirdējis, ka tā tā darītu. Pie tam, kā jau visās lietās, droši vien arī šajā pasākumā ir tie aktvīākie - dzinējspēki, vilcēji, komandas līderi, kā arī tie melnā darba darītāji, atbalstītāji. Es skolas laikā piederēju pie tiem otrajiem. Labāk paliku otrajā plānā, bet savu daļu izdarīju kārtīgi.
Saliedē klasi, ja vien dažiem skolēniem tie aktīvākie neuzspiež piedalīšanos!
It kā foršs pasākums, kas saliedē klasi un ir tik azartisks, bet, man liekas, ka skolām pašām vajadzētu domāt par īstām sporta spēlēm savā skolā, rīkot pasākumus savas skolas skolēniem utt. Lai saliedētu visu skolas garu un veicinātu lepnumu tieši par savu skolu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.