Lietotājvārds
Parole
Pedagogu algu modeļa ieviešana atkarīga no finansējuma piešķiršanas. Finansējuma piešķiršana atkarīga no skolotāju algu modeļa. Pedagogu algu modeļa ieviešana atkarīga no finansējuma piešķiršanas. Finansējuma piešķiršana atkarīga no skolotāju algu modeļa.Pedagogu algu modeļa ieviešana atkarīga no finansējuma piešķiršanas. Finansējuma piešķiršana atkarīga no skolotāju algu modeļa. Pedagogu algu modeļa ieviešana atkarīga no finansējuma piešķiršanas. Finansējuma piešķiršana atkarīga no skolotāju algu modeļa. Pedagogu algu modeļa ieviešana atkarīga no finansējuma piešķiršanas. Finansējuma piešķiršana atkarīga no skolotāju algu modeļa. ................................................................................................ ................................................ ???????????????????????????????????????????????????????????????????????
Straujuma par algām 31.08.2015. 01.09.2015. 07:59:35
Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai ("Vienotība") ir bažas par skolotāju atalgojuma jaunajā modelī iekļauto ieceri palielināt skolu direktoru algas par 40%, bet skolotājiem vien par 3%. "Līdz ar to šeit ir zināma disproporcija," viņa noteica. (avots BNS)
nez kāpēc vajadzēja šo "uzbraucienu'' par informātikas skolotāju. iespējams, ka lauku skolotājam nav bijusi izdevība patstāvīgi lietot datoru. Grūti jau saprast, kā ir tad, ja alga nav liela, bet skola neapgādā ar datoru visus skolotājus.
Arī laukos skolotājam ir vismaz 8 klašu izglītība - tā kā "lauku skolotāj" ej tik puķes rītdienas 1. septembrim sašķin un galvenais, neaizmirsti informātikas skolotājam pasniegt.
IZM pašreizējā vadība ir super nespējīga risināt problēmas skolās Neviens nav pat kārtīgi degunu apsildījuši skolā. Tādi neko jēdzīgu nespēj radīt.
lauku skolotājs 31.08.2015. 19:28:36
Lūdzu ,lūdzu netraucēt komentārus ,tos ,kuriem mazs darba stāžs, teiksim 10gadi.Tiem vēl jāiegūst pieredze un jāiet daudz kursos!!
Ofēlija ir jaunā skolotāja pilsētā ,kas māk pareizi rakstīt un pat kritiskos, ekstremālos brīžos spēs salikt komatus.!Bravo!!
Neticu, ka laukos skolotāji raksta ar kļūdām, pat tad, ja skauž, ka kāds iet dekrētā un apmeklē kursus. Modelis ir murgs un atliek vienīgi cerēt, ka naudas tam nebūs
lauku skolotājs 31.08.2015. 17:58:35
Tikai konkurētspējīga alga atgriezīs skolā īstos cilvēkus un tad varēs runāt par kvalitāti!!!! Šobrīd skolās daudz gadījuma cilvēku , un tādu ,kam vajag dekrēt naudu.Arī, kas nomuļļājuši, kaut kur, kursiņus un gudrāki par pieredzējušiem skolotājiem!
Tad jau par skolām lai arī atbild Finanšu ministrija, ne ierastā IZM.
Sūdzēšu Satversmes tiesā, ja manu algu samazinās.
Nu kaut naudu nepiešķirtu, jo tas ir nesakarīgs modelis.
Atbalsta personāls arī vada stundas, ir klases audzinātāji = tātad ir skolotāji. LU gan mācīja, ka atbalsta personāls nevar vadīt stundas un klases audzināšan.
"Savukārt skaidrojot ieceri par ķīmijas un fizikas eksāmenu, M.Seile atzina, ka viens pats eksāmens zināšanu līmeni neuzlabo, bet tas ļauj nofiksēt zināšanu līmeni." Ir baisi tā domāt!!! Un cik labi, ka tas nav iespējams! Līmeni nekādā gadījumā NEVAJAG NOFIKSĒT, t.i., padarīt nemainīgu, "nekustīgu"! Līmeni VAJAG REĢISTRĒT un tad domāt un apjēgt un īstenot pasākumus, lai līmeni paaugstinātu!
Atbalsta dienesta speciālisti veic ļoti atbildīgu un psiholoģiski smagu darbu skolā. Viņi ir pelnījuši saņemt tādu atalgojumu kā sociālie darbinieki vai pat lielāku. Varbūt sociālā pedagoga alga būs pielīdzināta pedagogu algai.
Nesaprotu kāpēc daudzi skolu vadītāji ar jauno modeli galvenokārt saprot 36 stundu atsēdēšanu! Kad varēja iesniegt jautājumu modeļa veidotājiem, uzdevu šo jautājumu un man atbildēja, ka nekāda 36 stundu atsēdēšana nav modelī paredzēta. Principā skolotājs veiks tos pašus darbus, tikpat ilgi uzturēsies skolas telpās kā līdz šim, tikai darba apmaksa tiks rēķināta kā slodze par 36 stundām. Tajās skolās, kur vietējie kangari izdomājuši no - līdz, nu sorry...
ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Kā finansu ministrija teiks, tā arī būs: naudas nav 25 tūkstošiem skolotāju (starp citu, neviens tā arī nevar precīzi pateikt, cik tad to skolotāju ir, cik īsti vajag, kuri ir skolotāji un kuri tikai atbalsta personāls, bet tomēr zina teikt un spriest, ka par daudz...)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.