Lietotājvārds
Parole
Stress ir vecākiem visu skolas laiku, īpaši jaunākajās klasēs.Tad tik māmiņas taisa rudens veltes, šuj tērpus un cep cepumus. 'Mājas darbi jaunākajās klasēs vispār nav vajadzīgi. lai bērns vakarā spēlējas un iet gulēt, nevis mācās.
Sākt sūtīt skolā no 6 gadu vecuma, un stress jūtami samazināsies!
Врпвоо
Bērnam stress.. Bet kā ar vecāku stresu?? paspēt laikā aizvest uz skolu, laikā tikt uz darbu, nekavēt.. Kā izņemt bērniņu no skolas, ja līdzās nedzīvo vecvecāki vai radi, kas izpalīdz?? Sanāk, ka daudziem ir jāmaksā auklītei lielāka stundas likme nekā pats pelna darbā.. Tad jāklausās-izvēlieties prioritātes. Sanāk, ka pirmsklasnieku vecākiem jāizvēlas-vest bērnu uz skolu vai iet uz darbu??? Absurds! Te rodas stress, mīļie. Uzskatu, ja bērniņam mājās ir savi mazie darbiņi, tad viņš zin, ka ir lietas, kas jāizdara, un pie mācību slodzes arī pakāpeniski var pierast, regulāri un sistemātiski mācoties.. Protams, nerunāju par visiem 100% un ļoti daudz ir atkarīgs no skolotāja un mācību procesa klasē.. Tā ka vecākiem ir tikpat liels stress kā bērnam. (Bērniņš jūt apkārtējos- ja vecāki "uzvikti", tad arī viņā pašā rodas trauksme). Lai visi esam stipri un varoši, un pozitīvi!!:)
1.septembris- vēl ir visai patīkams stress,bet pēc tam-tiešām stress un panika,lai visu paspētu izdarīt.Mazajiem pirmklasniekiem atspērušies bāž galvās svešvārdus, nabags tā jau pārbrīnījies no visiem jaunumiem,kas sagaida. Pie kam- netaisnīgi ,ka bērni tikai vēlu pēcpusdienā pēc 16-tiem tiek mājās(,laukos jāpielāgojas autobusiem) tad kur vēl n-tie mājas darbi,tad vēl dabas materiāli jāievāc,eksperimenti -dabas māc.,pētījumi sociālajā māc.-to vispār ne vajadzētu -pilnīgi murgi!!! nu kur te var nebūt sterss?/?/?
1.septembris un pirmā nedēļa nav nekas,pēc tam jau sākas jautājumi... cikos atnāksi, kas būs jādara,vai ilgi būs jāgaida?
kādi vēl svētki 04.09.2016. 17:19:22
kad beigs šo PSRS laika palieku demonstratīvu slavināšanu, respektīvi - Pirmo septembri sludināt par svētkiem??? Nu, kam tas vajadzīgs? Visi, izņemot pirmklasniekus, iet uz skolu ar gariem zobiem septembrī...gan bērni, gan pedagogi, gan vecāki...ar dažiem izņēmumiem, protams. Atraduši zin` svētkus. Tie būs tad, kad būs skola pabeigta, jo šobrīd skolā notiek nevajadzīgu priekšmetu zaurēšana, pamatpriekšmeti atstāti novārtā, kā rezultātā apetīte sen ir nodzīta un viss visiem ir piegriezies. Manējie un es jau tagad gaidām nākamo vasaru. Un ne mēs vienīgie tādi mūsu klasē.
Mans dzīve ir stress. Naids un bailes ir izveidojušas mani, ja es no tiem atteikšos, tad būšu tukš, respektīvi, manī nekā nebūs, jo manis kā personības nebūs. Kāpēc citi pārdzīvo par sīci? Par mani gandrīz neviens nepārdzīvoja, ja pārdzīvoja, tad lietas labā neko nedarija. Un no pārdzīvošanas stresa ir vairāk, tāpēc es nepārdzīvoju, jo tas ir bezjēdzīgi. Iespējams, tikai kunģa čūlu dabūšu, un čūlas ārstēšana maksā naudu, ja tās nav, būs *i*sā un dzīve **s*kā, tāpēc ka sāp. Man 1.septembris saistās ar dubļiem, jo traktors apšļakstija ar dubļiem, kaut gan man ir 16 gadu. Ja naudas nav, būs tā kā būs... Dzīvodams trūcīgi ar summu nedaudz virs/zem (lielāko daļu) 128.06eur, es sapratu, ka ņauda valda pār pasauli. Nedrīks taisīt bērnu, ja nav naudas, jo nav vēlams atražot nākamo "bomzīšu" paaudzi!!! Tomēr bērni ir laime, bet šājā trūkumā dzīve ar bērnu būs elle. Mūžīga nabadzība!!! Esmu parasti stresains, lielāksties bez iemesla, jo iemesls bija gadu atpakaļ un ilga 3 gadus. Sistemātiska vardarbība skolā, es to vāji atceros, jo centos aizmirst (iekšās valda tukšums, bet sirdī asinis), tagad vāji atceros notikumus, bet pēcgarša ir kā pēc BDSM un/vai Hardcore ballītes jeb viss iekšā sāp...
Vairāk introvertam un kautrīgam bērnam pirmais septembris pavisam noteikti var izrādīties stresa pilnākais notikums!! Iztēlojaties paši - milzu bari cilvēku, tik daudz apkārt vienaudžu, prom no vecākiem. Tīrās šausmas!
Stress sākas, kad pirmais septmebris jau ir piedzīvots reiz.:)
Oi, tas ir ļoti individuāli. Ir kas grib, ir, kas spirinās pretī. Taāpat kā ar bērnudārzu.
Pirmajā klasē man liekas, ka tieši nav baigā stresa pirms 1.septembra. Ir patīkams satraukums, jo parasti jau pirmaja'klasē vēl gribas tomēr uz skolu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.