Lietotājvārds
Parole
tur viss notiek 02.03.2016. 20:29:38
Mums? Nekas. Tiek izgudrots nakamais macibu priekshmets! No sirds novelu mysu deputatiem nelabu galu!
Cerams mūsu Ķōķas un Grošas tur augšā sajutīs " svilstam pakaļu", kad leišu kolēģi svinēs uzvaru. Vajag jau kādam būt LEDLAUZIM. Kad leiši to dabūs gatavu, gan jau arī mūspusē kāds " pamodīsies" . Tā kā Mārītes un Mārīši, Evijas , Kārlīši un citi- gatavojieties. Tuvojas ZIEPES.
PEDAGOGI!!! TURĀS!!!
Ja šādā pasākumā tiešām piedalītos visi skolotāji, problēmas atrisinātos mežonīgi ātri. "Neparedzēto gadījumu budžetā" momentā atrastos viss vajadzīgais. Bet, ja karaļvalstī ne visi ir drosmīgi, tad uz ko varam cerēt mēs?
Latvijas skolotājs 02.03.2016. 11:12:22
Kā es priecājos par leišu skolotājiem - tiem ir pašapziņa! Mēs, Latvijas skolotāji, esam...gribas teikt, ka lupatas, bet attaisnojumam - pat viendienas streiks mūsu ģimenes budžetā tādu robu iegrieza (vismaz man)! Tātad skolotāji trīc un dreb par savu iztikas minimumu, un - ne streikos, ne pametīs darbu. KO vēl labāku Izglītības ministrija var vēlēties!!! Tāpēc darboņi pelna algu par utopiskiem modeļiem, par kuru īstenošanu dzīvē neatbild, bet vieni Latvijas skolotāji klusējot eksistē, nedaudzi, tērējot, tas ir, izdzenot sevi, pelna tūkstošus, un tā no gada uz gadu... Arodbiedrība - pupu mizas!!! Vismaz divdesmit gadus pilnīgi nekas nemainīsies, jo naudas budžetā taču nav. Ap ko tad arī ir viss tas modeļu jampadrancis - naudas nav un nebūs. Jānovelk vēl......
Super! Leiši malači!
Latvijā bija 2,5 tūkst. Uz pusi mazāk. Bet galvenais ir ne tikai skaits, bet gan laiks. Lietuvas skolotāji to dara vairāk nekā nedēļu.
Un joprojām vairāk nekā Latvijā. :D
Nu, nu. Pēc tā apjoma man jau likās, ka bez maz puse valsts streiko. Bet reāli 5000 no 50 000 nav nemaz tik daudz.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.