Lietotājvārds
Parole
Šogad vidējā mēnešalga būs 807,2 eiro, nākamgad - 847,6 eiro ................. tā apollo..............
vajadzētu nodibināt vēl dažas padomes lai kārtīgi šo problēmu var izdiskutēt...
Baigi forši - visiem kolēģiem jaunajā modelī paredzētā alga ir 900 par likmi, bet man mūzikas skolā būs 760. Kāpēc tāda atšķirība par 140 eiro? Visi citi pedagogi kontaktstundas novada jau 14-15:00, es savas stundas varu sākt tikai 15:00, kad visi no vispārizglītojošās skolas atnāki un līdz melnai naktij strādāju! Mājās esmu 21. Un tie nebeidzamie koncerti, skates, dziesmu svētki par kuriem neviens neko nepiemaksā!!! Jau tā visiem uztaisām koncertus uz sava rēķina un še tev - vēl likme zemāka par 140 eiro. Nu paldies paldies valdība!!!! Jo tālāk, jo skaistāk. Un ja izrēķina esošo 420/21 vai 760/36, tad sanāk ka jaunajā modelī mūzikas un mākslas skolu pedagogi saņems par veselu 1,11 eiro stundā vairāk. Izcils algas pielikums! Jā, man ir kur tiekties!
Kā var palielināt nepieciešamo atbalstu skolēniem, ja šiem pasākumiem paredzēto apmaksāto darba laiku nevis palielina, bet pat samazina. Varbūt ka nepareizi izpratu "skaidro un pārskatāmo samaksas modeli", bet pēc manām aplēsēm tā iznāca.
,,lai novērstu pašreizējo pedagogu atalgojuma ,,nevienlīdzību'' un palielinātu nepieciešamo atbalstu skolēniem Pēc jaunā Moduļ būs ,, Par nevienlīdzīgu darbu = vai vienlīdzīgu samaksu".
Straujuma: pedagogu algu modelis jāsaskaņo ar reālām budžeta iespējām Viss ir jau skaidrs. Naudas nav. Krievijas sankcijas un Stingeri par 158 miil. euro.
to Valdība 10.08.2015. 23:29:02
Tad jau varbūt tiešām labāk kā misionāriem - apmaksāta dzīvesvieta + dienasnauda. Var gadīties, ka tā misionāra dienasnauda sastāda lielāku summu kā pedagoga alga, kur nu vēl apmaksātais dzīvoklis...
25 gadus jūs bijāt paklausīgi idejas misionāri un tagad jūs skolotāji streikosiet? Misionāriem vispār jāstrādā par brīvu! Mēs jums vēl , pat laukos, maksājam par slodzi 420 eur uz papīra.
У нас по закону среднее образование бесплатно - какая Вам еще зарплата.
Varētu diskutēt. Bet varētu arī nediskutēt. 10.08.2015. 15:54:06
minimālā ala valstelē būšot 400 eiro no janvāra. Diezgan droši. Skolotāju alga nemainīga jau no2008. gada - 405 - 420 eiro par slodzi. Neskatoties uz to, ka krīze sen beigusies, neviens no IzM netaisās atjaunot no algas nogrieztos 50% . . . . . Pie tam 2007. gadā tika izstrādāts (mēnešiem ilgi) un pieņemts, parakstīts, apstiprināts skolotāju algu paaugstinājuma grafiks. Tas bija slikts grafiks???????????????? Tad lūdzu atdot atpakaļ visu to milzīgo naudu, ko saņēma izstrādātāji mēnešiem ilgi! Un ja jaunajā modelī tiek palielināta darba slodze, bet atalgojums samazinās, prasības paaugstinās, tad kāpēc man vispār jāstrādā šis darbs, kura atalgojums ir minimālās algas apmērā - kā jebkuram no ielas paņemtam bomzim-sētniekam (neapvainoju sētniekus), kuram neviens neprasa, ne izglītību, ne atbildību par cilvēkiem, ne kursus, ne pieklājīgu izskatu, morālo stāju un vēl 100 un 1 citu prasību, kā tas ir skolotājiem!?.
lasot Ziedoni 10.08.2015. 15:35:06
Suns Funs domāja, domāja un izdomāja, ka vajag vēl padomāt...
Re, kā tā izglītības nekvalitāte atsaucās uz mums pašiem - skolotājiem!Arī šie, kuri taisās diskutēt (jau cik ilgi?) par mūsu algām, ir mūsu skolas beiguši! Tāpēc jau mēs te komentāros tā cepamies, jo saprotam, ka no šādas valdības neko labu nevaram sagaidīt! Laikam jau beidzot būs jāpieņem, ka esam šiem ļautiņiem ļoti labi iemācījuši melot un izlikties.To laikam sauc par politisko atbildību!
Un kur gan steigties? Tagad vienā mierā var diskutēt par to ar ko un kad vēl vēl par šo modeli varētu padiskutēt. Daudzi skolotāji no jaunā modeļa baidās, jo tas pasliktinās viņu labklājību. Gandrīz visi skolotāji ir pietiekami pacietīgi un nevienam nekādas reālas neērtības ar savām prasībām un gribēšanām nesagādā. To izslavēto streiku par kuru daži atļaujas brēkāt no malas neviens neorganizē un nav ieinteresēts organizēt. Skolotāju vidū nav vienprātības par savām vēlmēm un prasībām. Skolotāju vidū ir pietiekami liela konkurence lai būtu bail dumpoties nebaidoties pazaudēt kaut ko no savas slodzes kas nozīmēs vēl mazāku algu. Vairākums skolotāju vecos solījumus (piemēram, grafiku no 2007. gada un visus tos kas iepriekš tika ik gadu stumdīti no septembra uz janvāri un no janvāra uz septembri) jau ir aizmirsuši vai arī samierinājušies ka gadu gadiem ir veiksmīgi muļķoti un mānīti un tagad kaunās to pat pieminēt. Ir arī tādi skolotāji kas cer, ka par savu nelokāmo pacietību kādudien tiks desmitkārtīgi vai simtkārtīgi atalgoti, bet neapzinas to, ka aizejot pensijā tā tiks aprēķināta tikai no reālajām algām kādas tiek saņemtas arī šobrīd un tad neviens tos solītos un no septembra uz janvāri, no janvāra uz septembri pārbīdītos labumus vairs nekompensēs. Savukārt citi gaida arodbiedrības jauno skaistās nākotnes grafiku ko pielikt pie sienas un aplūkojot ļauties tālākajām cerībām.
...Varētu diskutēt...izsaka visu. Jādiskutē - tāda izteiksmes forma ministrei nepastāv. Tātad - čiks iznāks. Kā maksā - tā tie skolotāji strādās - nekādas virsstundas, par kurām nekad netika samaksāts.
Kāpēc neņem vērā jau sen izstādāto grafiku.Kāpēc neatdod krīzē atņemto.Kur vēl var parādīties tādi milzu skaitļi algām,ja tās tiks samazinātas.
REALIZĒT DZĪVĒ 2007. gadā pieņemto grafiku! Nesaprotami nepārdalīt esošos līdzekļus.
Skolotājs(naivais,viegli muļķojams) darbā25+ 10.08.2015. 13:03:30
Es saku , ka ar 420eur uz papīra par slodzi , kura laukos ir retajam, izdzīvot ,kur nu vēl ,nokļūt darbā nav iespējams! Skolotāji turpinot strādāt , neprotestējot, AIZŅEMOTIES apliecina pretējo. KĀPĒC JĀIZGUDRO JAUNI MODEĻI , JA IR 2007.G. (valdības finansēts,izstrādāts)ALGU MODELIS UN ATDODIET KRĪZĒ NOGRIEZTOS 50%. SKOLOTĀJIEM KRĪZE TURPINĀS!!! VALDĪBAS VILCINĀŠANĀS REZULTĀTĀ DAUDZIEM NOPELNIEM BAGĀTIEM SKOLOTĀJIEM PENSIJĀ BŪS JĀIET AR SMIEKLĪGU PENSIJU.
interesējos 10.08.2015. 12:13:02
cik izmaksātu jau gatava,iepriekš pieņemta algas paaugstināšanas grafika (2007.g.)izpilde dzīvē?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.