Lietotājvārds
Parole
Noskatījos divu video ierakstus. Paldies par iespēju!
Personīgi interesantākā bija Ozola lekcija. Dzirdēju arī labas atsauksmes par Stabinga lekciju, bet tur ļoti atšķīrās viedokļi. Katrā ziņā, kad būs video, tad varēs labāk izspriest.
PALDIES!
Paldies! :)
Visas fotogrāfijas no konferences ir pieejamas portāla sadaļā "Konference", savukārt lekciju video ieraksti arī drīzumā tiks publlicēti šajā sadaļā.
Kur var redzēt bildes un video?
PALDIES par konferenci! :) Viss bija burvīgi, gan lekcijas, gan atpūta.
Man savukārt krietni vairāk emocionāli un personīgi uzrunāja Rolanda Ozola atsauce viņa lekcijā uz šo pašu izteikumu par Šadruska izglītības bruņiniekiem utt., stāstot, ka mums vajag vairāk domāt par SEVI, nevis mistisku MISIJAS apziņu. Uztverot sevi par kaut kādiem nelaimīgiem sūtņiem, misijas pildītājiem, mēs noliekam otrajā plānā SAVAS vajadzības, savu dzīvi. Būs video, vēlreiz noskatīšos viņa lekciju.
Ak, tad izglītības bruņienieki. :) Ja godīgi, man pat patika Šadursak uzruna, lai arī principā viedoklis par viņu ir diezgan... nu, kontroversāls.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.