Lietotājvārds
Parole
Diemžēl LIKTA nav spējīga pat atsūtīt sertifikātu par šo sagatavošanas kursu apmeklēšanu (4 dienas Rīgā + webināri).
Niht ferštein 10.03.2016. 21:16:27
Kāpēc dažiem laureātiem minēti pedagogi, bet citiem-nē?
Reinis Bergmanis ir 6.klases skolnieks.
4.vidusskola 10.03.2016. 18:14:40
Reinis Bergmanis ir 6. klases skolēns.
Nezinu, ko darīt - raudāt vai smieties. Vispirms jau par nejauko, nelatvisko (drīzāk gan padomisko, bezpersonisko, globalizēto , birokratizēto valodu) . Lai tad jaunieši PARĀDA savas zināšanas! Lai Signe Bāliņa neslēpj savu gandarījumu, bet jūtas gandarīta. Bet kura dzimte ir meitenei laureātei, ja par viņu pateikts " starp laureātēm ir daiļā dzimuma pārstāves"? Un kā tad būs vairāk nākotnē - meiteņu vai tās pašas meitenes, jo "Ļoti ceru, ka nākotnē viņas būs vēl vairāk." Nīčem bija taisnība - visas katastrofas sākas ar it kā nemanāmām izmaiņām. Te jau ir jūtams, ka sākas Latvijas valsts bojāeja. Jā, tieši galvās tā sākas. Un visvairāk tas attiecas uz valodu. Bet ir vēl kaut kas daudz nopietnāks un bīstamāks šajā informācijā. Pateicība par skolotāju centību ĀRPUS DARBA LAIKA UN STANDARTIEM ir pilnīgā pretrunā ar jauno algu modeli. Kādēļ tas vispār ir jāīsteno, ja skolotāji tāpat būs SPIESTI darboties ārpus sava darba laika. Vai mūs spiedīs APZINĀTI PĀRKĀPT Darba kodeksu un vēl par to lepoties. Tā ir vairāk nekā liekulība. Vienīgais mierinājums - "vecie kadri" uz to vēl būs pierunājami, bet nākamie, ar iespējamo misiju apkrautie skolotāji darba devējam vienkārši pamās ar rociņu "Čau!".
Kur var iepazīties ar laureātu veikumu?
Otrās vietas ieguvēja Inese slimības dēļ nevarēja ierasties uz apbalvošanu. :( Bet balvu Inesei atdos viņas skolotājs Reinis Rukmanis! :)
Cik mīlīgs un zolīds mazais uzvarētājs! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.