Lietotājvārds
Parole
ano /streikam 01.06.2015. 21:41:35
Mūsu valsts ir degradēta. Ko padarīsi.
FORMULA- Nauda seko skolniekam ir degradējusi izglītības sistēmu un no tās jāatsakās!
Novāc krēpi no acs. Vīrs nozilināja vai kas?
No kāda raksta iz interneta dzīlēm: 5 būtiskas pazīmes, kas var liecināt par to, ka, iespējams, ir vērts padomāt par savu attīstību profesionālajā izaugsmē – varbūt ir laiks mainīt darbu? 1. IZAUGSMES NAV UN NEBŪS, 2. STRESS – VISU LAIKU, 3. DARBS UN TIKAI DARBS, 4. NOVĒRTĒJUMS – TĀDA NAV, 5. ALGA KĀ VIENĪGAIS BONUSS, Skolā pārpilnam ir pirmie 4 punkti, bet 5-to varētu raksturot tā - un algu maksā tādu, lai nenomirtu badā!
Bet kad? Pēc ...... gadiem?
Vai vispār ir vajadzīga izglītības ministrija, no viņas nav nekādas jēgas.Ppietiek ar izglītības pārvaldēm katrā pilsētā.
Mamma 22.05.2015. 21:28 Skolotājas lielas algas prasa,bet iemācīt nemāk. Ja skolēnam mācīšanās problēmas un visatļautība mājās - gribētu teikt, ka skolotājs NAV DIEVS, dabas kļūdu nespēj labot!!! P.S. Apmācāmo skaits ap 30 - pat pieaugušo auditorijai ir par lielu, kur nu vēl bērniem, kuri negrib un nespēj koncentrēties darbam, jo raduši pie ekrānu zibošajām bildēm!
Ar projektu arī iepazinies? Vai spried tikai pēc "reklāmas rullīša"?
Skolotāji kārtējo reizi tika uzmesti. Es jau neticēju, ka ieviesīs šo modeli, jo tas paredzēja algas paaugst. vairumam skolotāju. Nav pareizi arī atļaut pārslodzi skolotājiem, jo skolotāji ar superlielajām algām līdz šim (900-1200) būtībā jau haltūrēja, jo viņiem ir par lielu slodze. Bet daudziem ir nepilnas slodzītes un tādējādi jāmeklē darbs papildus. Valstij pašlaik gr. laiki, atkal daudzās jomās būs konsolid., otrs krīzes vilnis.
Ja nav noslēpums, kāds atalgojums skolotājiem visā ES? Mēs šajā Eiropas Savienība atrodamies, tad lūdzu cienīgu atalgojumu, nevis pazemojošus grašus!!!
Es personigi nemaz neuzskatu, ka samazinot pilnigi administraciju kaut kas ļoti labs sanāks,tā bija skaidrs 1 vietnieks par mācībām,1 par audzināšanu un ok,tagad tos pienākumus,jo likmes būs mazas,sadalīs pa 10 cilvēkiem un stiepsim papīra kalnus visiem, vai arī nevarēs atbildīgo atrast. .
Vai tas, kas cilvēks ir skolotājs, automātiski nozīmē, ka viņam būtu jābrauc ar žigulīti? Skolotāji nečīkst, bet gan skaļi bļauj! Par kuru profesiju vēl sabiedrība ir tik viszinoša izteikties?? Ko Tu, vecāks, vispār zini par skolotāja darbu? Ja esi tik gudrs, nāc un pastrādā!
Ko skolotāji var čīkstēt?Jums jau tā ir lielas alga.Skatieties,ar kādām mašīnām skolotāji brauc.
joprojām krīze 24.05.2015. 10:43:52
ES tiesa- un nekas cits!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laikam ieliktne 24.05.2015. 09:44:10
Vai tā Skolotāja, kas saka, ka jaunais modelis ir labs un izsaka cieņu Papulei un viņas komandai ir kāda ministrijas ieliktne? Neviens normāls skolotājs tā slavināt šo modeli nevar!
to Skolotāja 24.05.2015. 08:50:01
Tieši IEDZIĻINOTIES jaunajā modelī, sapratu, ka tajā de jure tiks nostiprināta de fakto situācija, ka 1,5 slodzes ir viena 1 slodze. Kontaktstundu skaits palielinās, laiks stundu sagatavošanai labākajā gadījumā paliek tāds pats kā līdz šim, taču tas nekādi nesedz reāli patērēto laiku. Arī klases audzināšanai tagad paredzēts pat mazāk laika kā līdz šim.Faktiski nevienā aspektā nevarētu teikt, ka skolotāja darbs tiek pilnībā apmaksāts. Kur nu vēl tas, ka tiek uzskatīts, ka skolā faktiski nav vajadzīgs bibliotekārs, kas demonstrē pilnīgu nekompetenci par modernas bibliotēkas funkcijām! Nezinu, kā pēc šī modeļa rēķinot algas, vispār kāds var būt ieguvējs! Vienīgie, kam tika paredzēts reāls algu pielikums, bija pirmsskolas skolotāji, bet šī nauda tiek maksāta no pašvaldības budžeta, un tieši šo arī FM noprotestēja kā nepārdomātu un neizvērtētu!
Izstrādātais modelis ir labs. Skolēnu skaits samazinās.Algu atšķirības starp pedagogiem lielas. Mums patīk klaigāt, ka slikti. Daļa pieradusi, ka Ķīļa laikā ieviestais princips - nauda seko skolēnam, ir ļoti izdevīgs. PĀRĒJIE NEPROTAM VAI NEGRIBAM IEDZIĻINĀTIES, KLAIGĀJAM, BET NEZINĀM PAR KO. Administrācijas amatu vienības ir atbilstoši skolēnu skaitam, mazajās skolās samazinātas.Visu cieņu Papules kundzei un viņas komandai. Skolotāji, uzdosim sev jautājumu, kāpēc FINANŠU ministrija projektu neatbalsta.
Arī direktori jānomaina ik pēc 4 g.,kam būtu jāiziet kvalifikācija, jo daudzi netiek galā ar saviem pienākumiem, bet "pulcina" vietniekus; paši piestrādā visādās org. darba laikā. Tad būs alga skolotājiem, kuri velk to melno darbu.
RT: Oksana 21.05.2015. 11:58 23.05.2015. 17:01:21
Varētu modeli sākt ieviest pa posmiem - PIRMAIS POSMS - SAMAZINĀT BIROKRĀTISKO ADMINISTRATĪVO APARĀTU SKOLĀS! Ja vēl pirms pāris gadiem skolā iztikām ar 2 mācību pārzinēm, tagad 5 + informātikas vietnieks. Protams, katra strādā 0,3 vai 0,5 slodzes, bet papīrus un murgainas atskaites/vīzijas prasa katra. Spēj tik drukāt! Un kurš to visu lasīs?
Jāsamazina admin. aparāts- pietiek ar direktoru un 1 vai 2 māc.daļām( lielākās skolās),jo paŗējie neko nedara- visus viņu pienākumus veic skolotāji. Direktoriem vajadz
Jūs noņemt no amatiem. Žēl ka pulvertornī nav pulvera. Joks latgalietei no latgalieša.
Un vecākiem arī - par katru nesekmīgu un neaudzinātu bērnu atvilkt vismaz 10% no algas skolas labā! Uzreiz bērni sāktu domāt, ko skolā nāk darīt - izrādīties, mobilā pogas spaidīt, stundas traucēt un nemācīties, jeb tomēr kaut ko vismaz dzirdēt! Kāpēc gan citi bērni ir sekmīgi un vēl ar labiem rezultātiem eksāmenus liek, tikai tavs bērns nesekmīgs, mamma? ? ? Laikam izaudzis tāds pats kritiķis kā tu!
kurā klasē uz otru gadu paliksi?
Skolotājas lielas algas prasa,bet iemācīt nemāk.Vajadzētu,cik klasē nesekmīgo skolēnu,par tik samazināt algas.
JAUTĀJUMS no skolas 22.05.2015. 15:44 22.05.2015. 21:27:32
Vai Jūs arī aizgājāt strādāt uz citu skolu jaunās direktores dēļ?
to no skolas 22.05.2015. 15:44 22.05.2015. 20:52:52
Ja būsim precīzi, nevis gaužas, bet vienkārši informē tos, kas uzskata, ka "ja viss notiek pats no sevis ", tad šāds vietnieks NAV vajadzīgs! Tad nu tādiem tomēr šad tad vajag pateikt, ka, lai viss strādātu kā nāks, vajag ieguldīt kāda cilvēka darbu... Arī tevis pieminētajā skolā jaunā direktore acīmredzami nenovērtēja labu IT vietnieku, bet droši vien uzskatīja, ka otrais ir ļoti labs un neaizstājams!
Vai tagad būtu jābrīnās, atkal viss ir nobremzējies.Sen nav šaubu par miglas pūšanu un nevarēšanu,nespēšanu.Noņēma algas 1 dienā, bet atgriezt nevar ar gadiem!vai tas ir veiksmes stāsts ar laimīgām beigām?Kā kuram,ir arī izņēmumi.
Vecajā skolā strādāja, manuprāt, viens no labākajiem (zinošākajiem) vietniekiem IT jomā pie viena arī e-klases administrators (šobrīd strādā privātā struktūrā). Viņš lozungs bija - ja viss strādā, labāk, lai viņu neviens nepamana. Kad viņš visu sakārtoja, nezinu, varbūt nakts melnumā no mājas datora. Tad skolā mainījās direktore, un pēc pirmā semestra mums bija jauns vietnieks, kurš visu laiku strādāja, atskaites rēķināja un laboja, printerus atvienoja un pēc tam nedēļu mēs gaidījām, kad notiks brīnums un mēs varēsim sākt drukāt ... Tagad strādāju citā skolā, šeit e-klasi sakārto pati mācību pārzine (skola nav liela). Tāpēc nesaprotu tos vietniekus (vietnieces), kas forumā gaužas par milzīgo laika patēriņu un darba apjomu, sakārtojot e-klasi. Varbūt, jāmāās strādāt ???
Kādi nu te vēl modeļi, lai vienkārši atgriež skolotājiem to algu, kāda bija pirms krīzes un konsolidācijas. Nebūs jātērē laiks, nervi un nauda jaunu velosipēdu izgudrojot. ... nu jā, bet tad ministrijas dāmām un cien. Papules kundzei lielās algas nespīd, nedod,Dievs, liks vēl ko atmaksāt. Bet nu neuztraucieties, kundzes,Latvijā maksāt par kļūdām nav pieņemts. Gan jau kopā ar arodbiedrību ko saštukosiet
Domāju, ka tikai tad, kad skolotāji vairs nebūs ar mieru tā strādāt, un kad visi progresīvie skolotāji būs aizbēguši no skolām, tikai tad valdība sapratīs, ka nav labi un, ka izglītības kuģim ir Titānika liktenis! Tas nozīmē visas Latvijas likteni, jo bērni ļoti ātri izaug un veido mūsu sabiedrību!
jāstājas ārā no arodbiedrības!!! JĒGAS ŠAI ORGANIZĀCIJAI NAV! PANĀKT NEKO NEVAR. VIENOT SKOLOTĀJUS NEVAR, SOLĪJUMUS PILDĪT NEVAR!!!
Algu maksā par izmērāmiem lielumiem! Nevar 6 - 8 stundas pierakstīt pēc administrācijas ieskatiem!
Ar savu balsi vari izteikt viedokli par LIZDA darbu pēdējos piecos gados Balso LIZDA mājas lapā!
---> pašreiz 22.05.2015. 07:56:00
Nu kaut kā taču savs milzīgais "ieguldījums" ir jāattaisno! Ierēdnīši aldziņas saņēmuši, bet kārtējais čiks sanācis. Tāpat kā Ķīlis iestūrēja grāvī ar digitalizāciju. Atliek vienīgi lūgties, lai daļēji ieviešana nenozīmētu algas nogriešanu!
Pašreiz mūsu ministrei p---s iekšā, kule priekšā, bet par pārējo viņa nedomā.
Tev naudas nav, man arī nav. Mīļum, metīsim kauliņus kopā. Tā es, IZM ministrej. Apēdīsim voblu, no mana ledusskapja, kurš nedarbojas, bet vobla stāv. Ikurāt priekš latviešu latgalietes.
Fakts,ka IZM ar Papuli priekšgalā vīsdegunīgi tikai stumj savu iedomāto projektu uz priekšu un nevienā neieklausās. Ti k nekompetenti IZM nekad nav darbojusies.
TO 21.05.2015. 22:53 21.05.2015. 23:03:46
Tad jau iznāk tā: sasit plaukstas un viss notiek. Super. Tad jau tiešām ne vietnieku skolā vajag, ne direktoru. Vajag tikai plaukšķinātāju. Manuprāt, daudzi domā, ka tas ir tik viegli būt vietniekam vai direktoram - nekas nav jādara, jo viss taču notiek pats no sevis kā te vienā komentārā var lasīt. Novēlējums tiem, kas nav skolotāji - ejiet un strādājiet par skolotāju un izkonkurējiet tos "sliktos", "stulbos", "vecos" un vēl nez kādus, ko te var lasīt par skolotāju ļaunumu. Tiem, kas žēlojas par direktoriem un vietniekiem - a ko jūs vēl neesat direktori vai vietnieki?? Uz priekšu! Ironizētāju jau arī netrūkst!
to Stundu saraksts,eklase,tarifikācija 21.05.2015. 22:53:54
Vispār jau ir arī tāds izteiksmes veids kā ironija...
Stundu saraksts,eklase,tarifikācija 21.05.2015. 22:51:36
to Oksana 21.05.2015. 11:58 21.05.2015. 12:17 "Protams, ka vietnieki nav nepieciešami. Stundu saraksta sastādās pats, e-klases administrēšana arī pati no sevis notiekas, arī skolēni pa klasēm un tarifikācijas VIIS datu bāzē paši ievadās!" NU GAN TU PŪT ZILUS DŪMUS!!! Kurā galā tev stundu saraksts pats sastādās? Un eklase arī? Un tarifikācija arī? Ak, Dievs, ko gan te cilvēki neizdomā. Tas ir tikai tāpēc, ka tas (vai tā) runātājs (-a) pats nekad nav stundu sarakstu sastādījis, eklasi administrējis un tarifikāciju sastādījis. Stulbums augstākajā pakāpē tam rakstītājam. :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.