Lietotājvārds
Parole
Vienotībai 18.01.2016. 09:16:42
Kad beidzot Vienotība sapratīs, ka Āboltiņa ir viņu slikto reitingu galvenais iemesls? Ar tik nekrietniem paņemieniem iekļuva Saeimā, nekaunīga, negodīga. Ārzemēs tāda sen jau būtu ar negodu padzīta, ja pati nesaprot, ka viņas laiks ir sacūkots un beidzies. P.s. Paldies ministrei Seilei par vēlmi un centieniem uzlabot izglītības sistēmu. Veiksmi turpmākajās gaitās!
URRĀ, BEIDZOT .......
Skolotājam pakāpi nosaka pieredze-nostrādātie gadi! Mums ministri un bieži direktori ir cilvēki bez pieredzes skolu darbā!Cilvēki, kuri nesaprot, kāpēc jāciena skolotājs.
5.kvalitātes skolotājs 17.01.2016. 09:30:19
Labdien, kolēģi! Piekrītu, ka mapes neko neparāda . Man pat kauns, ka kolektīvā strādā fantastiski sava aroda pratēji ar pozitīvu attieksmi pret skolēniem, bet lūk, viņam nav pakāpes, jo mapi neizveidoja. Man ieteikums IZM ierēdņiem: lai sagatavo darba mapi par savu padarīto un mēs skolotāji novērtēsim. Tas būtu tikai godīgi. Kritērijus šādas mapes saturam mēs izveidosim.
Laimīgu taciņu...
Pareizi! es esmu priecīga
Kas tās par muļķīgām atrunām? Tad jau visiem skolotājiem būtu jāiet no skolas prom, ja mainās direktors. Kāds sakars ar valdības politisko piederību? Strādā savu darbu un viss! Ja nemāki strādāt, bet darbojies politiskā aizsegā, tad tik skrien aši prom. Neprofesionāļus nevajag!
Paldies Mārītei! 15.01.2016. 15:41:35
Kaut nu jaunais ministrs arī būtu IZGLĪTĪBAS ministrs, ne resora kalps!
*arī skolotāja priekš ! zīmes 15.01.2016. 15:35:06
Man liekas , ka tu nemaz nestrādā par pedagogu, bet par demagogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* arī skolotāja 15.01.2016. 15:31:04
Faktiski man kauns par Solvitas Āboltiņas izteikumu, ka Izglītības un zinātnes ministrija līdzās citām ministrijām ir drupaču ministrija. Vai "drupačas kundze" maz var tik zemiski izteikties par kolēģiem? Protams viņa pati ir kā drupača, kas izvilkta ar mīksto mandātu. Lai cik smagi Seiles kundzei ir gājis, es viņai pasaku paldies par pirmajām ugunskristībām būdama par IZ ministri. Paldies!
arī skolotāja 15.01.2016. 14:07:38
Prieks par sapratni,ka nav cilvēks īsti savā vietā .Un par tām pakāpēm tiešām vērts padomāt nopietnāk,ne jau mapes nosaka skolotāja darba kvalitāti.Varbūt vairāk vērts paskatīties uz darba rezultātiem,pieredzi,skolotāja atbildību par veicamo darbu,jo,bezjēdzīgos papīrus kārtojot,var izdarīt tai laikā daudz laba darba skolēnu izglītošanā .Un lai beidzot IM vadītājs ir cilvēks,kas iestājas par skolotājiem,kas saprot ,ko nozīmē mūsdienās būt pat skolotāju un cīnās,jā-cīnās ,par skolotāju darbam atbilstošu atalgojumu.
Pareizāk būtu, ja visa ministrija atzītu, ka nespēj turpināt darbu! Tas spīd cauri daudziem dokumentiem un intervijām.
Mūsu ierēdņu armija dodas komandējumos sazin uz kurieni, vandās pa eksotiskām zemēm "pieredzes apmaiņā" un "kontaktu dibināšanas nolūkā". Varbūt vērts apsēsties pirms ceļa un padomāt- vai tik nevajadzētu pie saviem kaimiņiem igauņiem aizbraukt un kaut kādā veidā izlūgties, lai tak aizdod savu skolotāju darba apmaksas modeli!
Kamēr skolotājiem nemaksās cilvēka cienīgas algas, bet turpinās pazemot ar visiem tiem "jaunās samaksas modeļiem", tikmēr ne par kādu izglītotu jauno paaudzi nesapņosim.
Cerams, ka arī papule neredz šādu iespēju.Pēc viņas pavēles saražotās mapes iedosim līdz.
cita skolotāja 15.01.2016. 06:47:16
Speciāli tam bez vārda, kas sav uzlicis izsaukuma zīmi. Vai Jums šķiet, ka tagad skolas nestrādā ar bērniem, nesagatavo tos, kuri ir spējīgi, augstskolai, neaudzina, neizglīto? Vai tagad nav neviena jaunā uzņēmēja? Kā Jūs gatavojaties izšķirot, kuru sagatavoja un kuru nē, kuram maksāt, kuram likt pagaidīt, kad būs sagatavojis "jauno uzņēmēju"? Lai būtu ekonomiskā izaugsme valstī, daudzviet vajadzīga politiskā griba, kur varbūt arī vainosiet skolotājus? Pirms Jūs rakstiet un nonieciniet skolotājus, lūdzu pasediet un padomājiet.
Skoliotāji, visā šajā jezgā neaizmirstiet, ka šogad beidzās tās apkaunojošās kategorijas termiņš tiem, kas pirmie tās ieguva, lai saņemtu tās ""baigās" piemaksas par 3 kategoriju. Mums jau pateica, ka mapju darbs atkal jāsāk, lai to kategoriju apstiprinātu. Ja nebūs, tad no 1.septembra neko vairs nesaņmsim.
Laimīgu taciņu... nebūs vairs, kas bērniem dziesmu svētkus sabojā! Neesam aizmirsuši viņas sarīkoto murgu Skolēnu Dzeismu svētku gājiena atcelšanas sakarā.
Nauda seko darbiem, nevis otrādi! Tiklīdz mūsu skolas sagatavos jaunos uzņēmējus un spēcīgus darbiniekus, kas dos ekonomisko izaugsmi valstī, tā arī skolotāju algas pieaugs. ...vai piekrītat?
Laba izvēle.Prieks! Paldies Dievam!!
skolotāja! 14.01.2016. 19:29:11
Beidzot lai ir cilvēks, kurš CIENA SKOLOTĀJA DIPLOMU,DARBA STĀŽU un PIEREDZI un attiecīgi samaksā par šo darbu un lai atdod valdība mums nozagto,,treknajos" gados.Un vēl- noteikt tautai saprotamus kritērijus, pēc kā vērtē darba kvalitāti! Ne jau pēc smuki sataisītām mapītēm! Tā kā arī papuļei- turpat-uz priekšu- ĀRĀ!!!UZ SKOLU! STRĀDĀ! UN PARĀDI, KO SPĒJ! REĀLĀ DARBĀ!NEVIS TRINIES PA KRĒSLU MINISTRIJĀ!
Nožēlojami, ka galvenais ir partejiskums, nevis izglītība, turklāt, "neiespējamā" .
Paldies dievam.
man gan žēl! Bija cilvēks īstajā vietā!
Lai dodas projām ar visu jauno modeli. Gribētos cerēt, ka jaunais ministrs vairs nepieminēs vārdus "jaunais pedagogu samaksas modelis"!!!
mbtyjocvcblmdlb45321345212 14.01.2016. 16:25:08
laurencos skolotaja agnese polakova man vienkarsi par neko no 21 punkta vai 7 nonema 5 punktus un ir 6 nav godigi
Ka ne -ta ne. Neaizvietojamu mums nav.Nāks cits ministris.
Kučieri var mainīt,cik grib,bet,ja zirgi paliks vecie,tad vezums nekustēsies no vietas.
Bezpartejiskā 14.01.2016. 16:05:28
Skolotājam jāstrādā- jāmāca dažādām partijām piederīgu vecāku atvases, dažādu konfesiju piederīgie, drīz arī islāma ticīgi, indusi un citi... Tātad visi. Bet ministre nestrādās, ja valdību vadīs latviešu viena no lielākajām un pie tam normāla partija? Kā tas te iet kopā? Kaut gan, ja atklāti, ticības jau vairs nav un kāda starpība, kas to mūsu ministriju vadīs. Jau cik gadus? Naudas šai ministrijai nekad nav pieticis, bet pamācības un zināšana kā un ko darīt -no pilnīgi visiem, kam nav slinkums. Tāpēc- turpinām darbu! Lai "lokomotīvi" remontē, mēs tie vagoni- pa savām sliedēm...
Mārīti pazīstu personīgi un, iesākot ministres darbu, priecājos, ka foršs cilvēks piemērotā vietā, bet - nekā. Nesanāca! Jo pārāk luncunājies līdzi partijai nevis reālo darbu darīji. Un sen jau bija laiks braukt mājās!
žēl, ka Seile šos komnetārus nelasa!!!
Paldies dievam! Lai brauc atpakaļ un strādā par skolotāju!
B/dārzs Zīlīte 14.01.2016. 15:23:44
Atnāks jums Čurikiene un parādīs tādu Kuzkina maķ, ka maz neliksies. Vai no Rēzeknes vai no Preiļiem - kāda šķirba?
Skolotāju prestižu sāka graut jau iepriekšējā ministra laikā, Seiles kundze turpināja. Seiles kundze nav viena, kas negrib skolotājiem palielināt algas, noniecina skolotāju darbu. Tā ir visa mūsu valdība un tās politika. Sev palielināja pa 700, pārējiem cilvēkiem iespļāva sejā. Nav vērts, jo šo summu sadalot uz skolotājiem, tad katrs saņems nieku, tātad nav vērts. Viņi visi atbalsta skolotājus atlaist no darba un viss. Mazāk skolotāju, mazāk naudas vajag. Tāda primitīva domāšana, nevis atbilstoša kārtīgam cilvēkam, attīstītā valstī. Bet, ka skolotājs ir cilvēks ar ģimeni, ar savām vajadzībām, tas ir sīkums. Jo galvenie ir viņi. Skumji, kad tas viss beigsies... vai beigsies?
Tie,kuri strādā, strādā savā specialitātē un skolā! Kuri vai nu nav spējīgi strādāt, vai atraduši siltas vietiņas par lielajām algām ministrijās un citos augstos amatos, savus mazvērtības kompleksus (vai lielummāniju!) izgāž uz citiem. Salikt visus šādus iedomīgos pūšļus skolā ,lai pastrādā kaut mēnesi un parāda tās spožās stundas! ""Kungos"" jau sēž tie, kuri paši strādāt nav spējīgi. Dažs labs pusgadu noturējies skolā, aizlaidies siltā vietiņā, bet tik ""gudri"" runā, ka iekšēji ņirdziens nāk. Skolotājs gan neiet citas profesijas cilvēkus mācīt, kā viņam jāstrādā. Starp citu, par to brīnišķīgi vakar TV 24 runāja Sergejs Jēgers. Tos ministrijas darboņus ar slotu izslaucīt, lai tīrāks gaiss!
Labais darbs ko Jūs vēl varētu izdarīt - atbrīvot Papules k-dzi, lai IZM būtu iespēja veidoties pozitīvai attieksmei pret skolotājiem.
Piebilde Aha teiktajam 14.01.2016. 14:39:55
Ja kontaktstundā pārbaudes darba laikā sēž 20 skolēni (5 izcilnieki. 5 viduvējības, 5 ar vāju uztveri un 5 ar speciālām programmām), tad skolotājam vispirms šai kontaktstundai jāsagatavo darbs pēc katra spējām, pēc tam šie 20 darbi ar daudziem uzdevumiem dažādiem līmeņiem ir jāizlabo, kritēriji jāsavada žurnālā. Tam visam laiks - 30 minūtes. Cik darbus REĀLI skolotājs var izlabot 30 min., ja viena darba labošana, vērtēšana, kritēriju savadīšana aizņem vismaz 7-8 minūtes??? Kuriem darbus labot, kuriem skolēniem nē? Varbūt vispār darbus neveidot, jo tam paiet vismaz 60 min kā mazākais iespējamais laiks? Vērtēt pēc skaistām acīm?
Un šajās 12 stundās, kas atvēlētas gatavoties, ir iekļauti arī starpbrīži. Liekas - kas nu tur, tās 10 minūtes, bet ar tām 24x10 minūtēm no šīm 12 stundām nāk nost vēl 4 stundas nedēļas griezumā.
ja izglītības ministrs nesaprot to, ka, palielinot kontaktstundu skaitu slodzē (no 21 uz 24, kamēr Igaunijā joprojām 18h), nav iespējams paaugstināt izglītības kvalitāti, tad tādam nav ko šajā amatā darīt! Vai tiešām ministre domā, ka 12h (36h-24h=12h) iespējams kvalitatīvi sagatavot 24h, izlabot darbus un paveikt visu pārējo prasīto? Uz 1 mācību stundu visiem pārējiem darbiem 30 min. un prasīt kvalitatīvu darbu? Turklāt Seiles k-dze esot bijusī matemātikas skolotāja, aritmētiku, tak, vajadzētu prast. Saprotams, ka E.Papule to nemāk, bet matemātiķe? Kā, palielinot mācību kontaktstundu skaitu, iespējams uzlabot darba kvalitāti? Laikam jau tā ir, ka dažiem galva ir vien tādēļ, lai kaklam būtu ko grozīt!
Seile ir strādājusi?! Ko konkrētu viņa ir izdarījusi?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.