Lietotājvārds
Parole
165reiz 100 = ... Katram jau var piesviest pa pāris eirīšiem!
Skolotāji turpinot strādāt par neadekvāti , zemu samaksu un necīnoties par konkurētspējīgu algu, paši grauj izglītības sistēmu. Straujuma pasaka to pašu ,ko teikuši visi iepriekšējie teicēji- naudas nav un nebūs. Tikai beztermiņa streiks un pa ,,rīkli" tiem ,kas nestreikos...!!!
Valsts neuztraucās par skolotāju , kāpēc skolotājam būtu jāuztraucās par valsti.
Soldat spit, služba idjot!
Interesanti zināt, vai kāds no Papuves kantora kādreiz palasa arī skolotāju komentārus par modeli?! Jo, noņemot emocijas, patiesībā tajos slēpjas arī ļoti labi priekšlikumi..... Iepriekš komentētāj - ne jau kāds noniecina apkopēju darbu, bet kāds minēja melno humoru, ka dažiem IZM darboņiem skolotāja darbs ir tikpat labi zināms kā skolas tehniskajiem.
Jaunais modelis nav balstīts uz veselo saprātu, bet cilvēku apmuļķošanu.
to nonsens! Nesaprotu kamdēļ daudziem skolotājiem ir tāds naids uz skolas tehniskajiem darbiniekiem, kas pēc skolotājiem un skolēniem ik dienas uzkopj viņu piestaigātās klases, piegānītos gaiteņus un aiztirstās sanitārās telpas lai nākamajā dienā smalkajiem ļaužiem pa skolu un pašu radīto netīrību nebūtu ar garajiem zābakiem jāstaigā. Bet nu laikam jau tā zemāko slāņu nolikšana ir tikai tāda augstākās izglītības un kultūras pazīme.
prāta vētra 24.09.2015. 21:11:36
Es kalpoju par kalpu sev, Man algas nav un nevajag, Man algas nav un nevajag. To varētu es arī Tev, Tik nojaust likt man nesanāk. Ar reizi vien man nepietiek, Ar reizi vien man nepietiek, Ar divām vienmēr ir par daudz. Velc krustu, kur ir jāpaliek, Velc krustu, kur ir jāpaliek, Pat tad, ja nejūti kāpēc. Elpo dienu, elpo sauli, Pārdarīto izelpo. Mēs joprojām esam jauni, Atsacīties neprotot.
Jūsu alga ir par 37 % mazāka nekā vidēji!
Vajag uz šo sanāksmi vēl pasaukt skolas tehniskos darbiniekus un kaimiņa buldogu,jo tie jau ar var būt tie īstie zinātāji par jauno algu modeli! AR SKOLOTĀJIEM JĀRUNĀ!!!!! BET TO JAU NEDARĪS, JO VIŅIEM RIEBJAS MŪSU VIEDOKLIS!
Ja pēc jaunā modeļa matemātiķim 4,2 stundās jāizlabo apmēram 100 darbi un jāsagatavo 21 stunda (LIZDA biļetens), tad lūdzu man organizēt kursus par to, kā veikt darbu, lai iekļautos šajā darba laikā!!! Man šim darbam aiziet vismaz 3 reizes ilgāks laiks, bet man cenšas iegalvot, ka jaunajā modelī PAR VISU BŪS SAMAKSĀTS.
Tā nevar palikt, tā nepaliks... 24.09.2015. 15:17:36
Atkal neviena vārda par papīriem, kas skolotājam "jāsacer", lai būtu maize skolas administrācijai, gan ministrijai ar visām struktūrvienībām, gan profesūrai, dokturantūrai un sīkākiem gariņiem. IZM - milzis uz māla kājām. Nebūs papīru, nobruks vienā nedēļā. Paši pametīs iesildītās vietas.
ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Kāpēc joprojām nekas netiek minēts par pagarinātajām dienas grupām??? Vai tiešām tas netiks sakārtots??
Varēja arī pavisam atcelt. Tāpat muļķo tikai - būs streiks.
2008.gadā skolotāju likme par slodzi bija 350 Ls (apm.500 EUR), valstī minimālā darba alga 160 Ls (228 EUR). 2015.gadā skolotāju likme par slodzi 420 EUR (294 Ls), minimālā alga valstī 360 EUR (252 Ls). Jautājums - ja šāds pieaugums saglabāsies, pēc cik gadiem minimālā darba samaksa valstī apsteigs skolotāju darba samaksu?
Lasot Ziedoni 24.09.2015. 11:15:33
Suns Funs domāja, domāja un izdomāja, ka vajag vēl padomāt ...
"Jaunais atalgojuma modelis tiks balstīts uz pieciem galvenajiem elementiem" Pietiktu ar vienu - cilvēka cienīgu samaksu par darbu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.