Lietotājvārds
Parole
Pensijas vecumu paceļ, lai nevajadzētu maksāt pensijas. Tas notiek apmēram tā: Nosaka maksimālo dzīves ilgumu un tad arī nosaka pensijas vecumu, kas līdzvērtīgs šim vecumam. Visu mūžu tu maksā nodokļus šai "pensijai", bet beigās viņu nespēj saņem, jo esi jau zārkā.
Jautājumu atrisinātu pensiju vecuma cenza samazināšana. Ja vecmāmiņas un vectētiņi ietu ātrāk pensija , tad bērnu dārzu jautājums tiktu atrisināts un arī jauniešiem būtu darba vietas. Neviens vēl nav īsti paskaidrojis , kāpēc ir jāceļ pensiju vecums.
Cik bērnunamā izmaksā viena bērna uzturēšana? Būtu interesanti (protams ne cilvēcīgi) piedāvāt valstij, tad uzturēt visus šos 200 bērnus līdz rodas vietas bērnudārzos.
Jelgava paliek Jelgava nekad īpaši nav domājusi par vecāku atbalstu. Tāds mazs pagasts kā Ozolnieki var finansēt savus bērnus.
Vecāki Jelgavā, sarosāmies un vācam parakstus, lai dome neatslābst un sāk domāt, kā atbalstīt vecākus. Varbūt mums iet prom no darba un sēdēt tad mājās, vai tad būs labāk?
Nepilnības bija tik un tā. Strādāju privātajā bērnudārzā pirms 3 gadiem. Vecāki arī viltīgi ir,viņiem ir šis atbalsts un laiž privātajā b-dārzā savu bērnu,bet iestājas ,protams, rindā valsts dārziņā,rinda pienāk , bet viņi ko sāk darīt-nepatīk grupiņa,nepatīk skolotājas tas un vēl kaut kas. Iestājas nākamjā rindā. Jautājot vai Jūs tiešām neapmierina neviens? Atbilde-mēs tā speciāli, jo vēlamais saņemt atvieglojumu un laist bērnu privatajā dārziņā pie Jums. Tā ir tāda kā shēma. Bet citiem atkal tas bija tiešām , kā liels atbalsts,gadu bija pie mums rinda pienāk un viņi iet uz šo valsts dārziņu. Drīzāk, šos vecākus,kuri to pārvērš shēmā un valsti apkrāpj , tiem vajadzētu likt maksāt pilno summu un atbalstu nesaņemt. Uzreiz dažas shēmotājas aplauztos. Bet cieš uzreiz arī pārējie..skumji..
Dusmīgi vecāki 11.09.2015. 11:42:58
Vecāki par šo ir patiešām dusmīgi, cik esmu runājusi ar citām jaunajām ģimenēm. Ja arī iepriekšējais modelis ne līdz galam atrisināja problēmu, tad šis jau nu tikai 200x to vēl vairāk pasliktina.
Bet finansējuma atņemšana - tā atrisināja?!?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.