Lietotājvārds
Parole
Jauki! Brīvpusdienas būtu vēlamas visiem 1.-9. klašu skolēniem.
Ļoti bagātie vecāki 12.08.2015. 01:10:14
Jauki, ka bērniem tiks siltas pusdienas, bet daudzas pašvaldības par to ir sen parūpējušās un skolniekiem jau bija bezmaksas pusdienas, Rīga vienmēr pēdējā. Tie, kuri ēda tikai 1.klasē, tagad jau sen dzīvo uz līdzpaņemtajām sviestmaizēm, spriediet paši par tālāko jaunās paaudzes veselību.
Nav zolīdi un cilvēcīgi bērnus šķirot pēc klasēm- ēst grib visi, vai mācās 1.klasē, vai pēdējā, arī -skolotājiem nebūtu slikti piešķirt brīvpusdienas.Igaunija kā vienmēr soli priekšā Latvijai- tur var visu un jau sen :))
Bišku virs minimālās 12.08.2015. 00:30:13
Kad piešķirs skolotājiem?
Ziņa, protams, pozitīva, un man prieks par tiem vecākiem, kas šīs priviliģējijas var baudīt. Tik nedaudz skumji par mums pārējiem, kas iet gadu vai divus pa priekšu šai reformai un kuriem bija brīvpusdienas tikai 1. klasē... Nodokļus Rīgai tomēr maksājam visi vienādi...
Ar pozitīvu ziņu sāksies jaunais mācību gads.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.