Lietotājvārds
Parole
Kur var pieteikties šiem kursiem?
Skolotājs 25+ 02.06.2015. 21:22:18
Latvijā ar zīdaiņiem ieskaitot ir tikai 2 milj. iedzīvotāju un valsts nevar tikt skaidrībā ar skolotājiem!!!Pabarot tos!
Skolotājus ar augstāko izglītību-it sevišķi tos,kas baiguši klātienē vispār būtu jāatbrīvo no pilnbveidošanas kursiem. Bet visās citās iestādēs ieskaitot deputātus gan vajadzētu sūtīt kursos!
Rīgas skolotājs uz tiem kursiem aizbrauks ar savu e-talonu, bet lauku skolotājam pie visa tā jābrauc uz R;īgu, jātērē ceļā laiks un nauda, ēāna tikai kafejnīcās un ēdnīcās. Tā atvaļinājuma naudiņa kursos vien iztērēta tiks. Ja nav ģimenes tad kaut kā izvilks, bet ja bērni mazi ?
Pat rakstu nav izlasijusi,un nesaprot,par ko vispar te ir runa...
Redz zobuarstu ar terapeitu Aijinasprat ir nekorekti salidzinat ... :-))))) bet skolotajus gan drikst jaukt viena putra un mainit vietam, kurs ko pasniegs..nu viena feina domashana kundzitei...sen nebiju ta smejies..
Jūs pati saprotat, ko rakstāt? Šķiet, ka nē, vai arī rakstāt to, ko Jums no malas liek, tādā veidā šeit uzkurinot naidu ! Neviens te citu centus makā neskaita, tikai savējā makā skatās, kurš diemžēl ir tukšs !!! Dzīves gudrības, man ziniet pietiek, noteikti ir vairāk par Jums, lasot šos te Jūsu MURGUS ! Te ir runa par pārkvalificēšanos šobrīd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Man nav laika kursiem! Un pat, ja būtu, man nenāktu ne prātā ķīmijas vietā pēkšņi mācīt latviešu valodu !!!!! Tas nav normāli! Mājās atnāku pārgurusi kā suns! Man nav visu mūžu, kamēr nomiršu jāmācās, jo redz` valdība izgudrojusi kārtējo absurdu! Man jau ir 2 augstākās !!! Ik pa laikam pēc savas iniciatīvas apmeklēju kādas sev saistošas lekcijas, atbilstoši priekšmetiem, ko pasniedzu ikdienā skolēniem. Vēlos strādāt un saņemt atbilstošu atalgojumu, nevis eksistēt un gaidīt, kad man atkal paprasīs pierādīt kārtējos izietos un atsēdētos kursus, kas neatbilst manis pasniegtajam priekšmetam ar kārtējo papīrīti! Man, ziniet cik bieza mape ar tādiem papīrīšiem? Toties makā gan tieši pretēji...sarūk un sarūk tā naudiņa ! Tā vietā, lai paceltu algas, sūta uz kārtējiem kursiem, lai iegrūstu ģīmī...kā tad tā, mēs taču par jums-skolotājiem domājam-kursiņus apmaksājam! Man nevajag neko apmaksāt! Tā ir acu aizmālēšana, lai cilvēki pārstātu te cepties par skolotāju algām! Ar kārtējo papīrīti ne es, ne mani bērni ģimenē nepaēdīs! Tā kā ejiet vien un pārkvalificējaties! Un tad atkal brīnīsimies, ka bērnus māca neprofesionāļi! Man pašai ir 2 pieauguši bērni, kuri šo padzirdot, meklē šobrīd iespējas mācīties ārzemēs! Un ne tikai manējie meklē, tādu ir ļoti daudz, vienkārši valdība izliekas neko neredzam. Lūk, ko valdība un tās PĀRGUDRIE panāk ar saviem kārtējiem murgiem ! Nevajag domāt, ka LV jaunieši ir stulbi un neko nesaprot! Kā vēl saprot, domā par sevi un nākotni...nevis kā mēs...mums pabiras pamet un esi spiests izdzīvot! Neceriet arī, ka kāds brauks atpakaļ. Dzīvojiet tik savās ilūzijās ! :-DDD
Ak vai, atkal skaitam citu naudiņu. Vai tad kursi tiek piedāvāti par naudu? Ja visu saliek pa plauktiņiem, ir jāpapēta studiju saturs. Cik % jaunie skolotāji mācās didaktiku, metodiku, psiholoģiju un cik savu mīļoto priekšmetu.... Neaizmirsīsim par tādu foršu jēdzienu " dzīves gudrība"., kas ļoti būtiska skolotājam. Un banāli bez gala salīdzināt zobārstu ar terapeitu, manuprāt, pat nekorekti... Kad radās ģimenes ārstu ideja, ļooooti daudzi iekvalificējās- terapeiti, ķirurgi, bērnu ārsti, un mēs tak pie viņiem ejam, jo tas ir "par lēto", salīdzinoši ar augstas kvalitātes speciālistu, tā it brīva izvēle.
Zobārstu 240 stundās pārtaisītu par pataloganatomu vai otrādi :)
Pirms pāris nedēļām teica TV, ka Stradiņos labs ārsts saņem 9000, grāmatveži - ļoti dažādi - no 600 budžetā līdz 5000 lielajās firmās. Skolotājam pēc jaunā modeļa mx plānots 700 bez iespējām piepelnī tklāt.
Jums pastāstīt, cik saņem grāmatvedis un labs ārsts??? Un cik saņem skolotājs, kuram visu mūžu līdz miršanai liek, piespiež skoloties??? Nav tā kā absurdi, ne ??
Šuvējs par pārkvalificēties par hirurgu... Normāli?
Mācīties, lai uzlabotu zināšanas un mācīties, lai iegūtu jaunu specializāciju - tās ir divas dažādas lietas. Runājot analoģijās - nezinu, kas ir Jūsu specializācija, bet nu pieņemsim, ka esat ģimenes ārsts. Vai esat gatava pēc 240 stundām kļūt par zobārstu? Tas ir tas, ko tagad piedāvā skolotājiem.
Manuprāt, mācīties nekad nav par vēlu, tas ir pat jautri ari manos priekšpensijas gados.... Manas divas māsas -ārste un grāmatvede arī regulāri ( pat biežāk kā es) apmeklē kursus, jo dzīvē nu nekas nestāv uz vietas..... Protams,mūžīgais jautājums vai naudiņa,tiek iztērēta lietderīgi, apmācot skolotājus Mūsu / Jūsu bērniem......?????
Skolotājs nav misija, bet profesija 29.05.2015. 08:19:24
Tas lielākais murgs un stagnācija skolās sākās ar krīzes laiku un kā redzams gudrajām galvām, glābējiem un reformātoriem tas ir ļoti izdevīgi.Skolotājs taču ir misija uttt......Kur tādas muļķibas vispār var teikt.Skolotājs jebkurā civilizētā valsti ir cienijama profesija ar adekvātu atalgojumu.Kādā vēl darbā jāstrādā un katru gadu ir jāapmeklē kursi?
Man atkal sads jautajums. Kur vini taisas izraut tos skolotajus,ja cilveki masveida pamet valsti un cik vel pametis! Par skolotajiem nav aktuali macities,jaunie nenak stradat uz skolam. Brauc prom,izvelas ko citu? Vai tiesam vini cer,ka palikusie pensijas vecuma sk.tagad ies kursos un pataisis sevi par vel lielakiem kajslaukiem?
Labi,tad neapmekleesim kolektiivi ! :-D Jebkura gadijuma, taa tas nepalims un tam bus sekas.
To Pazemotā 29.05.2015. 07:01:59
Ceru, ka Jūs neesat skolotāja, tā kā ielās Jums jāiet nebūs. Ja tomēr esat, kursi Jums noteikti noderēs, īpaši latviešu valodas. "Ideotisms" :D
Man kads var izskaidrot,ka skolotajs,kurs 30g.nostradajis par krievu val.sk.,peksni var parkvalifaceties par vesturnieku? Tas mums ta normali pie jau taa zemaa izglitibas limenja? Vai tie tur augsa ir PRATA SAJUKUSI ??? Un tad briinas,ia jauniesi te nemacas..nu bet nemacas un nemacisies vel vairak peec si karteja murga... nenormala valsts,lai neteiktu vairaak..tikai prom !
Un tur skaidri un gaiši rakstīts viens no varinatiem vispārējās pamatizglītības skolotājam: otrā līmeņa profesionālā augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja kvalifikācija un B programma vismaz 160 stundu apjomā cita vispārējās pamatizglītības mācību priekšmeta saturā un didaktikā tajā pašā tematiskajā jomā vai vismaz 240 stundu apjomā citā tematiskajā jomā (mācību priekšmeta mājturība mācīšanai – B programma 160 stundu apjomā).
Kerija dacei 29.05.2015. 06:57:21
Palasi normatīvos aktus. IZM jau vispirms sakārtoja to, ka var gan ar notiiktiem B kursiem mācīt, un tikai tad palaida šos kursus. Tā kā viss ir pilnīgi likumīgi. Tādā veidā glābj laukus un savu ādu, jo citādi tiešām ir tā, ka skolā, kur ir 4 stundas nedēļā (viena 8. un viena 9.klase) nav, kas māca to fiziku, ķīmiju, jo kurš tad 4 stundu dēļ ies studēt pilnu laiku. Tā nu laimīgi uzgrūž vietējam biologam, matemātiķim par pienākumu apmeklēt šos kursus un kaut ko mācīt. Laikam par īsu palika ar eksaktajiem, tagad ļauj jau jebkuram ar smieklīgu stundu skaitu to darīt, bet par kvalitāti nedomā. Tomēr likumiski viss ir kārtībā, iegūglē 662. noteikumus - Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību
To var elementari tiesa pieradit,ka cilveks bez attiecigas augstakas izgl.nav tiesigs un nemaz nav spejigs macit skolniekus,jo redz k- kadi kursinji izieti..ko tad dariis,ja beernus nelaidiis uz skolu????? Skolotaji sedes tukshaas klasee? Juus vispaar saprotat,kas te shobriid briest?
Nu ok...nebus jau kas strada...un tad paskatisimies,kurs tiesa vinnees...:-))))))))))))))))
Īstākais ideotisms ar IZM projektiem un algām, kad vienreiz tas murgs beigsies??? Vai beidzot nav jāiziet ielās, tā pa nopietnam, kā normalā valstīs to dara, jāpieprasa IZM ministres atlaišana! Man kauns par Latvijas valdību un kauns par to, ka dzīvoju Latvijā!
Tiem, kas te ar tiesu draud - laimīgi staigājuši. Tas ir iestrādāts noteikumos un tiesa būs IZM pusē, ka ar tādu dokumentu mācīt var. U menja vse dokumenti v porjadke, tā teikt :D
Man 55, pēdējos gados - kursi bijuši, kādus tik negribi, mape pilna ar apliecībām. Makā otrādi, ik pa pusgadam kaut ko nošņāpj. Kvalitāti vienmēr paprasīs, esam jau panākuši Vakareiropu, tūdaļ garām paskriesim. Tikai algas kā nav, tā nav, mūžīgā izdzīvošana līdz mēneša beigām.
Skolotājus taisa par muļķiem gadu no gada, lai tikai nebūtu jāpaaugstina algas! Un tikai nestāstiet, ka tā nav ! meklēja ieganstu, lai nepaceltu Jums algas - lūdzu-atrada! :-D Bet Jūs tik cerat un cerat! Naivie !!! Brauciet projām! Jūs pataisa par apsmieklu un kājslauķiem !
Skolotāja profesija ir tā , kurā gadu no gada līdz miršanai jāizglītojas nepārtraukti, jāvāc papīrīši, jāpierāda sevi, bez tiesībām saņemt cilvēka cienīgu atalgojumu, lai kaut cik normāli izdzīvotu šajā nožēlojamā valstelē ! Nu pasakiet, nu kurā pasaules valstī vēl tā tiek pazemoti skolotāji! Uzneredzēšanos !
Akdies...minusu licejin,tu jau laikam labak zini,kas manam bernam ko maca...klat stzveji,ja minusu liec ??? :-))))))))))
Feini. Mums ir uchene matene,kura datorus neieredz. Iedomajaties tagad,ja vinhai liek iet kursos. Nedod dies vel tada ko macis pec tam. Ko tada vispar var iemacit,ja pati knapi ar eklasi tiek gala...
Kads vel te legali ? Kura vieta? Tas viss ir pretlikumigi !
kada starpiba 28.05.2015. 18:17:43
Kadu tiesas sha vai ta. Ja skolotaji uz to parakstisies un piekritis,tad manas acis skolotaji buus mirushi. Necieniishu. Visi kopaa mees varam ciiniities,bet,ja dalja skolotaaju uz to parakstiusies,nu tad piedodiet,bet cietiis ljoti daudzi un pirmkart jau beerni,jo mees vinjus uz skolu nelaidisim pie neprofesionaaljiem.
Kaut vai par to,ka buus piekritushi un atbalstiijushi to visu marazmu. Luk par ko !
Par ko tad direktoru un skolotāju? Ar viņiem viss būs kārtībā - legāli!!! Viņi būs izdarījuši to, ko IZM legalizē. Nesanāks jums linčot skolotājus. Būs tomēr IZM jāved uz tiesu, jo tādu likumu izdeva. Ha!
Zeme atveries.Tas ir pretruna ar Likumdosamu par obligato izglitibu. Tikai uz tiesu. piekritu !
nebūs jau citas izejas, kā septembrī palūgt katram skolas skolotājam, kurš pasniegs maniem 3 bērniem attiecīgos priekšmetus, uzrādīt Augstskolas diplomu ar attiecīgu kvalifikāciju ! Ja tāda nebūs -skolas Direktoru un skolotāju uz tiesu prom! Piedodiet, man ta kas? Mani bērni dzīvo vienu reizi un viņu neļauču čakarēt ! Tā kā domājiet, Skolotāji, uz ko Jūs grasāties parakstīties! Būs karš !
sporta skolotajs 28.05.2015. 17:33:38
Es te 3 gadinjus pastraadaaju Sporta jomaa. Tagad paarkvalificeeshos peec kursiem uz fiziku! Ne, labaak uz veesturi, jo taa man skolaa labaak padevaas savulaik. Nee, labaak tomeer uz kjiimiju...a kas? Kaada vaina? Kursi un esmu Specs it visaas jomaas !:-D
1. septembrI musu skola vecaki parbaudis, kada kuram skolotajam kvalifikacija! Ar izietiem kursiem musejos bernus neviens nemacis! Nepielausim! Berni neapmek;es skolu un taisisim skandalu ! Izsmiekls ! Drausmas un KAUNS VALDIBAI !!!
TIKAI UZ TIESU 28.05.2015. 17:17:55
TIKAI UZ TIESU !
kolosāli ! 28.05.2015. 17:17:11
Cik no valsts jau izbraukuši ir skolotāji ar augstākajām! Ak, tad vairāk nav ko ņemt darbā ja??? Kurš pie tā vainīgs? Mani bērni un citu bērni??????????Tagad mūsu bērnus mācīs ik katrs, kuram būs kaut necik kāda izglītība??????????????JŪS TUR, GNĪDAS, AUGŠĀ, KAUT JŪS REIZ NOSPRĀGTU !

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.