Lietotājvārds
Parole
atbilde ieteikts 03.04.2016. 01:39:54
ieteikts 01.04.2016. 09:17 Np 90. gada mēs mīcamies uz vietas ar mazākumtautību skolām. Mazajā Latvijā tā jau daudz svešvalodīgo skolu. Kāpēc lielvalstis nevar sponsorēt savai nākotnes izaugsmei izglītību. Mēs savus bērnus (no mazākumtautību skolās ) sponsorējam ar to, ka maksājam "Mazajai Latvijai" lielie nodokli. Kāpēc Jūs cīnīties pret mazākumtauību skolās???? Kāpēc Jūs ne cīnīties par bezmaksas veselību??? Par to, ka jāpaaugstināt pensiju? Lai tauta bija sociālo nodrošinātā. No valsts budžeta atņemiet nodokļi kas maksā krievvalodīgie un tad kas palika? Labāk cīnīties par to lai nebūs lielas rindas pie ārsta, lai medicīna būs bez maksa ...un cc. Lai ne deputāti un valsts amatpersonas ārstējas bez rindas, bet tauta!!!
Np 90. gada mēs mīcamies uz vietas ar mazākumtautību skolām. Mazajā Latvijā tā jau daudz svešvalodīgo skolu. Kāpēc lielvalstis nevar sponsorēt savai nākotnes izaugsmei izglītību.
Latvijā pārāk daudz mazākumtautību skolu, kad tad būs priekšrocības valsts valodai. Skolās pat līdz šai dienai skolotāji (krievvalodīgie) necenšas runāt valsts valodā, kur nu vēl zināt augstākā līmenī. Tāka mīļie padagogi, sāksim vienreiz apgūt valsts valodu un tad mācīt bērnus. Nekur Eiropas valstīs tāda brīnuma nav, kā vienīgi atļauts Latvijā. Šādu jautājumu par mazākumtautību skolām vispār nevajadzētu cilāt Kad mēs galugalā b'ūsim Eiropā.
Skaidrs, tak 90% priekšlikumu Saeimā ir, lai būtu iespēja paspīdēt. Dienu no dienas, neko prātīgu nenolemj. Gudrās galvas strādā zinātnes centros, nevis Jēkaba ielā.
Tikai pašsaprotama iniciatīva, kas cīnīsies par mazākumtauību interesēm? Visiem gribās, lai viņu bērniem ir labāk.
Pimenovs gribēja pievērst sev uzmanību? Vai kam tas teātris?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.