Lietotājvārds
Parole
Vai vispirms nevajadzētu izskaidrot, kas domāts ar "valstij nelojālu.."- -šis vārdu savienojums pats par sevi jau ir neloģisks. Lojāls ir tāds, kas ievēro likumu. Tātad nelojāls ir nelikumīgs vai pretlikumīgs. Pēc konteksta var nojaust, ka runa ir par cilvēkiem ar pretvalstisku nostāju. Dažiem jocīgajiem - kāds tam sakars ar seksuālo orientāciju? Tā taču ar likumu nav aizliegta - guli kaut vai ar slotu. Jautājums varētu būt - kā pārbaudīs šo t.s. lojalitāti? Vai revidēs e-pastu saraksti, aktivitātes soc. tīklos, vēros māc. stundas vai uzstādīs noklausīšanās ierīces?
Nu ja, bet valdībai lojāls heteroseksuāls urrāpatriots, kas iekausta sievu(tradicionāli u konservatīvi - ierāda vietu), tas gan rada pareizus priekšstatus par attiecībām; vai tādi, kas maina mīļākās/mīļākos kā zeķes un pamet savus bērnus? Galvenais, ka heteroseksuāls, vai ne?
Par Latviju 16.11.2016. 14:03:13
Satversmes tiesa priekšsēdētājs pats dod priekšlikumu nelojālajām skolām vērsties Satversmes tiesā, lai varētu turpināt iet demonstrācijās 9.maijā un mītiņos ar prasībām Latvijā atzīt krievu valodu kā otru valsts vai oficiālo valodu, izglītību tikai krievu valodā, visiem piešķirt pilsonību bez latviešu valodas un vēstures zināšanām, un beigās - pieprasām apvienot Latviju ar Krieviju, jo tā ir tautas griba...
Ieva! Homoseksuāli cilvēki rada nepareizu izpratni sabiedrībā par normālām attiecībām, līdz ar to var arī atlaist.
Skolnieciņš 15.11.2016. 16:38:05
Neskatoties uz aizvadītajiem un gaidāmajiem svētkiem, Latvijā lēnām, vektoriāli pareizi saiet sviestā... Urā! Urā! Ave Latvija! Ave versus Latvia!!! Acīs sariešās asaras un sirds saraujas sāpēs, redzot mūsu politiķu tizlumu un kretīnismu... Kauns par Saeimu! Aizvadītajos Helovīnos mūsu valdība bija vai nu ķirbī, vai arī šmigā... Šie nelojālie kretīni pieņem Latvijai bīstamus lēmumus! Kauns! Āmen! Āmen! Āmen!
Kad atlaidīs tos IZM ierēdņus,kuri imitē ,,darbošanos"?Jeb varbūt es kļūdos?
Ievai! Tiks dibināta valsts komisija, kura pārbaudīs seksuālo orientāciju :):):)
Ieviņ, loģiski, ja geji un lezbietes nodarbosies ar valsts noķengāšanu, tad viņus atlaidīs. Netēlo te muļķi.
Nelojālie pedagogi galīgi sviestā sagājuši. Tas viss izskatās pēc kārtējās kremļa kampaņas, kas visu pagriež ar kājām gaisā.
Tātad Satversmes tiesa varētu atbalstīt valstij nelojālus skolotājus? Diez vai.
Silvai- Kas ir TS? Kasparam- Jums pašam nav atbildes uz šo jautājumu? Ieva- Ko Jūs tur ņematies, kur Jums tie geji un lezbietes tik daudz ir? Ir taču patriotu nedēļa, saņemieties!
Tas ir kā? Piemēram, gejus un lezbietes atlaidīs?
Bet ko darīt ar naidīgas valsts ideoloģijas sludinātājiem? Nelikties ne zinis? Strausa pōza?
Gaidīsim! Ceru, ka TS var būt iebildīs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.