Lietotājvārds
Parole
Nu taču - dienā kad Karlīne kļuva par Kārli... un otrādi...
Jasmis Zulai 14.01.2016. 16:04:59
Es gan padzirdēju, ka Viņķelienei....
Dzirdēju ka ministra amats esot piedāvāts Karlīņkārlim...
Neko labu neizdarīja "Vienotība"varbūt kaut ko darīs Danana Reizniece- Ozola. Ardbiedrībā gan vajadzētu būt lielākam mugurkaulam. Kas vispār aizstāv skolotāhus ????? vecāki!!!!!!!! Izlaistie skolēni!!!!!! Pašapmierinātie izglītības pārvaldes darbinieki, bet ko tad IZM pašiem amki pilni. Paēduši neēdušu nesaprot.
Ministri nomainīs, bet pelēkais kardināls - Papule - paliks, un turpinās savas peripetijas..
Kamēr vismaz par 1/3 nesamazinās birokrātisko ierēdņu aparātu izglītības pārvaldēs, departamentos, ministrijā un arī skolās, LIZDA var vērtēt vai nevērtēt - nekas nemainīsies. Kā agrāk e-klases komentāros bija rakstīts - šobrīd izglītības ministre ir tikai "peramē meitene", kurai visi var liet zaņķi uz galvas vai arī citā reizē "kāzu ģenerāliene" sēdēšanai prezidijos un lentītes pārgriešanai izstāšu un renovēto skolu atklāšanā.
Lai Kučinska kungam izdodas!!! Izturību saglabāt enerģisku mērķtiecību; Konstruktivitāti, kas vērsta uz Attīstību; Lēmumus, kas ir Mūsu Bērnu interesēs gan īstermiņā, gan nākotnē!!!
LIZDA-i nav uzdevums kritizēt caur puķēm. LIZDA-i ir uzdevums - pateikt kā ir un rīkoties pedagogu interesēs. Un to viņi arī dara.
Njā, nu zemtekstā LIZDA tomēr joprojām nespēj iztikt bez Seiles kritizēšanas - kaut vai aiz puķēm...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.