Lietotājvārds
Parole
Sese 02.03.2016. 10:10 Vajag nodrošināt materiālu palīdzību mātēm - Nu, tautsaimniecībai šis variants ir viens sociālā budžeta patērētājs. Otrā variantā ir divi strādājošie nodokļu maksātāji(mamma un aukle) + pieskatīts bērns. Turklāt nestrādājoša mamma nebūt nenozīmē automātiski, ka labāka mamma.
skolas, kuras ir pustukšas - pārveidot par dārziņiem. Ja laukos to var, tad var arī Rīgā un citur
Līdz kuram datumam plāno finansēt (ja atbalstīs) līdz 31.12.2016.? Paldies!
Vajag nodrošināt materiālu palīdzību mātēm, kuras upurē savu karjeru, izkrīt no darba tirgus, lai audzinātu savus bērnus. Vai tad svešs cilvēks - aukle bērnam ir labāka nekā māte? Ja bērna vecākiem vairāk interesē pelnīt naudu nekā auklēt savu bērnu, tad lai paši maksā auklēm. Mūsu valstī viss ir ačgārni un tad brīnās, ka dzimstība ir mazāka nekā mirstība.
Ņemot vērā demogrāfisko situāciju, tas pat nav nopietni! "Māmiņu" jeb vecāku algai vajadzētu būt krietni lielākai, tāpat kā pabalstiem. Bet svarīgāki par pašu pilsoņiem tagad laikam jau ir iebraucēji.
Ņemot vērā demogrāfisko situāciju, tas ir vairāk nekā pašsaprotami.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.