Lietotājvārds
Parole
Skolotājs , strādājot ar b'ērnu, ir tāds kā sapieris. Viņš nedrīkst kļūdīties. Pie kājas visas digitālās un sirdigitālš (sireālās) prasmes. Mēs strauji tuvojamies jautājumam, kāpēc vispār ir vajadzīgs indivīds (varbūt pat cilvēks). Labāk nedarīt bērnam pāri un glābt viņu ,neļaujoties jaunajai straumei. Skolotājs ir bērna sapieris.
tas nav korekti - "Transversālās prasmes" komentētājam 15.11.2016. 13:57:51
Nav korekti citēt Jelgavas novada Neklātienes vidusskolas publikācijas fragmentu bez atsauces uz autoru. Igooglēt mēs katrs protam, bet paskaidrot bez augstām frāzēm nē ... Skumji.
Transversālās prasmes 15.11.2016. 13:14:33
Kas tad ir šīs transversālās prasmes? Tās ir prasmes, kuras sevī ietver prasmes darboties ar IT tehnoloģijām atbilstoši laikam, valodu prasmes un uzņēmību. Pētniece apgalvo, ka tieši šis transversālās prasmes ir tās, kas veicina pārmaiņas. Svarīgi ir saprast arī to, ka šīs prasmes mums pedagogiem jāattīsta un jāpilnveido sevī, ja vēlamies saukties par pedagogiem šā vārda patiesajā nozīmē.
skolotāja no Pārdaugavas 15.11.2016. 10:56:29
"mūsdienu pasaule prasa digitālo un transversālo prasmju attīstību un pilnveidošanu" ... JAUTĀJUMS: ko nozīmē transversālās prasmes?
Būtu jau jauki, ja ikdienas Latvijas cilvēki, t.s. vidējais Latvijas iedzīvotājs, saprastu, ka nav jēgas cīnīties pret digitalizāciju un līdz ar to - nepieciešamajām prasmēm, kas jāprot arī bērniem. Bet pagaidām joprojām neredzu, ka tas notiktu.
Galvenais, lai Eiropa atbalsta mūs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.