Lietotājvārds
Parole
tautas voice 17.01.2016. 20:43:12
Nabadzība vienmēr ir ierobežojumi, liegumi, un lielākā vai mazākā mērā - beztiesīgums. Bez tam nabadzība visbiežāk ir pazemojošs stāvoklis cilvēkam, kurš ir gudrs, izglītots, savas jomas speciālists, apveltīts ar gribasspēku un čaklumu. Noliedzot latviešu stereotipu, ka laime nav naudā, tomēr vēlos piebilst, ka nauda nudien nav laimes ekvivalents un nevar tieši to garantēt. Taču nauda var pavērt lielākas iespējas padarīt dzīvi krāsaināku, pilnvērtīgāku, iespaidiem un iespējām bagātāku. Mainīsim šo stereotipu un papildināsim to: „Ne jau naudā ir laime, bet arī bez naudas laime nebūs pilnīga."
Katei un citiem 15.01.2016. 14:35:13
Vītolu ģimene nu nemaz nav vienkārši cilvēki. Būvuzņēmēji Venecuēlā, baņķieri Latvijā. Vītols strādājis “Latvenergo” un Privatizācijas aģentūras padomēs. Bet viņa moto ir : "Ja tev palaimējies, palīdzi citiem".
Brīnišķīgi, paldies cienījamā Vītola k-ga ģimenei par atbalstu. Vai valstij mūsu gaišie prāti nav vajadzīgi???
Noteikti pieteiksimies, paldies Vītolu fondam arī šogad!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.