Lietotājvārds
Parole
Skolatājs Ai Kā sāp 18.02.2016. 20:50:00
Jā protams, audzināsim jauno paaudzi par mīkstajiem. Ja čīkst un ņiķojas, tad ir disciplīnas trūkums.
ja aizdzen uz sporta stundu un liek skriet 10 apļus, kā tas ir mūsu skolā, tad tā ir kaitniecība veselībai! Nu cika var te runāt par vienu un to pašu???
man nepatik
Viss,kas par daudz tas par skādi jebkurā jomā. Vecāki ir tie ,kuri veido savu bērnu un viņi arī ir atbildīgi par to ,kas notiek.
Nu, dažus trenerus vajag ielikt kaut kādos rāmjos, jo viņi ir ļoti apmāti ar vēlmi saražot čupiņu ar profesionāliem sportistiem - "zvaigznēm" . Patiesībā es, laikam nekad nepiekritīšu sistēmai, kurā valsts dod jebkādu atbalstu profesionālajam sportam, jo tas kropļo cilvēku. Lai kropļojas ar savas farmācijas un reklāmu industrijas vien. Bērniem ir vajadzīga normāla un vispusīga fiziskā attīstība, un tā, pietiekošā apjomā un daudzveidībā būtu izkopjama skolās kā obligāts mācību priekšmets. Tas nekas, ka skolā pavadītais laiks palielinātos. Atnāktu mājās nevis 14.00, bet, teiksim 17.00. Tuvāk tam laikam, kad no darba nāk vecāki un var kontrolēt ko sīkie mājās (vai vārtu rūmēs) dara. Valstij neesot naudas? Muļķības. Šito argumentu es nemaz nedzirdu. Valstij nauda vienmēr atrodas. Jautājums ir par prioritātēm.
šajā video ir vērtīga informācija par Neadekvātu Emocionālu Spiedienu pret BĒRNU, bet Nosaukumu ir uzrakstījis NEKOMPETENTS DILETANS!!! Raksta būtība ir par Emocionālu spiedienu , kas var tikt izdarīts ne tikai Fizisko Aktivitāšu kontekstā, bet arī prāta, atmiņas un citu funkciju Pārslodzē. Pareizs raksta/video nosaukums: Emocionāls Spiediens KAITĒ Bērna Veselībai.
Ar ko jūs esat tiesīgs spriest, kurš saprot, kurš - nesaprot?!
sākas atkal - būs pilns ar "speciālistu" komentāriem, kuri neko nesaprot no tām lietām!
Tādēļ jau bērni ir bērni, viņi paši sākumā nezina, ko viņiem vajag. Tam ir vecāki. Lai iemācīt neslinkot, disciplīnu, mīlestību pret veselīgām fiziskām aktiviātēm.
Nuu, bet vai labāk ir nevest nekur, lai bērns pats sevi ved pēpusdienās uz beķereju un tat taisnā ceļā uz dīvānu?
Ciest nevaru tos vecākus, kuri caur bērniem mēģina izdzīvot visus savus neizdzīvotos sapņus, vedot uz visiem iespējamajiem pulciņiem. Ļaujiet viņiem dzīvot savu, normālu bērnu dzīvi! Par baletu vispār neizteikšos. Esat redzējuši kā tās meitenes izskatās 25 gados? Kādas ir kājas, ceļi? Kam jums to vajag? SAVA ego barošanai?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.