Lietotājvārds
Parole
Dalībnieks 09.03.2017. 14:28:53
Šis konkurss bija specialitātes "Datorsistēmu tehniķis" audzēkņiem. Šo programmu realizē tikai profesionālās izglītības iestādes. Projekts tieši ar to ir labs, ka paredz aktivitātes gan vispārējo, gan profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem. Katram savas aktivitātes vienotā projektā, varbūt kādā no tām satiksimies arī kopā!
rakstīts, ka 05.03.2017. 16:46:29
"Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts VISPĀRĒJĀS un PROFESIONĀLĀS izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts."
Lakstīgala 02.03.2017. 15:28:07
Varbūt tāpēc, ka konkurss ir tieši profesionālo skolu audzēkņiem, nevis vispārizglītojošo. Līdz ar to, nav jau jēgas informātikas skolotājiem stāstīt tiem skolēniem, uz kuruiem tas neattiecas. :)
Skolām vajadzētu pašām būt aktīvākām un informēt par to skolēnus - piemēram, informātikas skolotājiem. Manā skolā līdz šim neviens par to nebija dzirdējis.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.