Lietotājvārds
Parole
ja Kučinskis solītu katram pensionāram apmaksātu dzīvoklīti, reizi nedēļa pārtikas paciņu un medicīnisku apskati, neviens taču viņu neņemtu par pilnu. kāpēc tauta tā uzcepas par skolu nacionalizāciju, kas ir tieši tikpat utopisksa lieta, turklāt priekš Latvijas saimnieciskās un sociālās attīstības šī skolu nacionalizācija nedotu pilnīgi neko. nu drusu papildus izdevumus....
ai, da nu beidziet - Kučinskim ir jāviedo valdība - šis ir vienkāršs un acīmredzams dīls ar Saskaņu, lai viņa valdību atbalstītu. i viss. Interese nav kkas netrverami "nācijai vajadzīgais" - interese ir šī brīža apstiprinājums, kas kko maksā - šai situācijā - apsolījums kreisajai pusei, ka atliksim, lai tiktu pie varas. viss. un vienmēr tā arī bijis. daži valdības vadītāji spēj mazāk acīmredzami vienoties un nopirkt vietu, citi - klajāk redzami.
Latvijā jau citu problēmu nav, kā tik krievvalodīgie! Kāmēr mēs DISKUTĒSIM, kādā valodā māc'ties, Latvija izmirs- visi krievi, un jo vairāk -latvieši būs Anglijā, Vācijā utt.
>Latvijas tautai 16.01.2016. 21:37:58
Kāda vienota Latvijas tauta, ja valsts saimnieki joprojām nomokās ar kompleksiem - tēlo baigos nacionāļus un ausis atpletuši uznem rusofobijas propagandu?
nu jau ir par vēlu pāriet pilnībā un atliek tikai uzlabot valsts valodas pasniegšanu. Un izbeigt nebeidzamo piedraudēšanu ka nupat, nupat pāries, bet pasniegt kā valsts pretīmnākšanu krievu iespēju mācīties dzimtajā valodā.
un nevajag arī pāriet. Kāda nozīme, kādā valodā kāds iegūst izglītību?
neko citu jau nevar secināt...... 15.01.2016. 21:59:33
Ja 25 gados nevarēja, tad tajos 2 varēs? Beidziet ņirgāties! Bēgļu bērniem uzreiz būs jāmācās latviski, tiem, kas dzīvo Latvijā, dzird valodu ikdienā (ja grib), dzīvo šajā kultūrvidē, 25 gados .... nav iespējams!!!!! Tīrā diskriminācija visām citām tautībām, izņemot daļu kriev valodīgo!
Pie mums krievvalodigajas skolā izmanto bilingvalo izglītību. Sākumskolā vel notiek macibas krievu val., taču soli pa solim pāriet uz mācībām latviesu val. Vidusskolā visi priekšmeti notiek valsts valodā iznemot fizika un ķīmijā, kuras tomer ir specifiskas. Un jauniesi ļoti labi runā latviesu valodā. Pat reizem ieliek kloķi latviešu val. olimpiādēs.
Konstruktīvi un Loģiski. na idejas kā popularizēt un mācīt Latviešu valodu ir Neradošas, Primitīvas un tādu faktoru kā Cieņa pret cilvēku šie jaunekļi Vispār Nesaprot. SAVĀ zemē jāsaimnieko kā gudriem saimniekiem nevis Nenobriedušiem Jaunekļiem.
Piekrītu Kučinskim.
Tad, kad no ārzemēm atbrauc/pārbrauc kāds cittautietis/senlatvietis un viņu bērni sāk mācīties skolā, kurā māca latviešu valodā, tad gan nav problēmu! Latviešu plūsmu skolotāji spēj pielāgoties zibenīgi, kādēļ lai krievu plūsmu skolotāji un bērni nepielāgotos? Domāju, ka varētu sākt jau nākamgad!
Voldemār! Svētdienas skolas nefinansē valsts.
No 1991.gada līdz 2018.gadam- nepietiekams laiks. 27 GADI.
Process, kā parasti novēlots. Reizē ar neatkarības pasludināšanu vajadzēja pāriet tikai uz apmācībām valsts - latviešu valodā. Par vēlu brēkt, kad vilks aitās.
Katram bērnam ir tiesības iegūt izglītību dzimtajā valodā. Ārzemēs šīs tiesības tiek realizētas svētdienas skolās, piemēram, latviešu kopiena ASV, Austrālijā u.c.
Latvijas tautai 15.01.2016. 10:55:16
Cik gadus īstenojam pāreju uz mācībām latviešu valodā? Cik gadus nav drosmes pielikt punktu šai lietai? Pirmās Latvijas brīvvalsts laika limits jau ir izsmelts! Nerūp mums vienota Latvijas tauta...
pat tagad mazakumtautiibu skolaas viss notiek kaa ne Latvijaa.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.