Lietotājvārds
Parole
Kas tiesi no kristīgas ētikas ir murgi - "Tev nebūs nogalināt vai tev nebūs svešu mantu un svešu sievu\ vīru iekārot, vai nedari citam to, ko negrībi saņemt pats "?? Viduslaiku sārti ir fanātisma izpausme pirms 600 gadiem - ko var fanātiski ņēmties uz prētējo pusi un noliegt baušļus- cilvēku miermīlīgas sadzīvošanas instrukcijas tā teikt, kas arī ir ētikas objekts!
Walther von Plettenberg 09.10.2015. 16:14:45
Aizliegumi paši par sevi, protams tikumīgāku nepadarīs, vajadzīga arī tikumskā audzināšana un tikumīgās uzvedības piemērs. Bet tas neizslēdz to, ka aizliegumi arī ir vajadzīgi. Tāpat kā ar noziedzību: vajag censties noziegumus novērst, bet noziegumi taču ir arī aizliegti!
LOL ILZE GRIBEJA TEIKT SSSR
jau ir am... 08.10.2015. 13:44:08
kristīgā ētika ir kkas no Grimmu pasakām...kādu uz sārta arī uzliksim lai kā pie kārtīgiem kristiešiem...vēl jau bērnus pie tiem murgiem pieradināt!
Pie tādas skolotājas daudzi bērni negrib mācīties.Tas patīk tiem,kam pašiem tāds dzīvesveids vai sapnis par to.
«Apollo», [email protected] Piektdiena, 2015. gada 2. oktobris "Amerikas modes dizainers Riks Ouenss Parīzes modes skatē vakar izrādīja savu jauno modes kolekciju nākamā gada pavasarim un vasarai. Kā vienmēr Ouensa modes skates šokē - pliki krāniņi, nestandarta modeles... modes apskatnieki gaidīja šīs skates šokējošo momentu. Viņi sagaidīja, šoreiz piedāvā dzīvas mugursomas.Skate izpelnījās aplausu vētru." PILNS INTERNETS AR TML. UN VĒL NETIKUMĪGĀKĀM MUĻĶĪBĀM. KO TE VAR ŅEMTIES. ATKAL NO KAUT KĀ JĀNOVĒRŠ TAUTAS UZMANĪBA???
Nevēlētos,ka bērns mācās pie skolotājas, kura uzskata,ka šāds dzejolis ir tā vērts,lai to pat pieminētu literatūras stundās. Pārspīlēta izpratne par literatūras misiju.
Kristīga ētika jau ir pamats balto cilvēku civilizācijas. Nevajag noliegt, bet pasniegt kā vienu no nozīmīgakiem cilvēces domas sasniegumiem. Un ir moralteoloģijas specialisti valstī. Nav obligāti šo mācību par labo un ļauno, morālo un amorālo jaukt ar baznīcas institūciju.
Paldies par viedokli! Precīzi un gudri!
Nu gluži kā PSRS. Mums nekas netikumīgs neeksistē, bet katrai otrajai skolniecei bijis jādodas pie ginekologa...
Pēk'šņi visi tikumīgie atradušies!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.