Lietotājvārds
Parole
Это нормальный распорядок дна работы любого чиновника в Латвии - каждые 2 часа пить кофе по полчаса и жаловаться на жизнь - зарплата маленькая, премии дают редко и мало, страховочку медицинскую можно было и подороже, а работы полно. Им не понять учителя, которому кусок некогда положить в рот, потому что уроки, уроки, уроки, а не перемене то совещание, то дежурство.
Apskatījos darba kārtību - nu super. Informatīvajos semināros informēšanai paredzēts apmēram tik pat liels laiks kā rīta kafijai un pusdienām (attiecīgi 2 h 35 min pret 2 h ) . Toties, domājams, visiem dalībniekiem izsniegs apliecību par 5 vai 6 vai pat 8 stundām kvalifikācijas paaugstināšanā.
Tas nav skolotājiem paredzēts...
Ņemot vērā, ka to rīko tomēr Latvijas valsts nevis kāda privātiestāde, tad nu seminārus varēja nodrošināt plašākā spektrā un vairāk pilsētās, lai skolotājiem nav tālu jābrauc. Sešas vietas uz visu valsti nudien nav daudz.
Ceru, ka stāstīs arī par IZM vasaras "varoņdarbu"!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.