Lietotājvārds
Parole
Ja nevarat atļauties pirkt bojātus vai sertificēti bioloģiskus dārzeņus, kuri jebkurā brīdī pieejami veikalu plauktos, meklējiet SAVUS zemniekus. Es pērku vietējos kartupeļus par 15 centiem/kg.
Vieteejie to arii dara...bet nieciiga daljinja tikai var atljauties to vieteejo un ekologjisko nopirkt...
Pavisam elementāra lieta- ĻAUT ZEMNIEKIEM PĀRDOT PAŠAUDZĒTU CŪCIŅU,DĀRZEŅUS, AUGĻUS! Un viss būs kārtībā! Bet šķiet, ka kādam ir piebāztas kabatas, lai to nepieļautu!
Nu kā mums patīk visu sarežģīt! Varbūt, tagad uz katra kartupeļa liks zīmogu "Ražots LV"? Vai tiešām zemniekam ir izdevīgi kādam iedot pavaddokumentus? Un kur, tādā gadījumā, viņš liek sevis saražoto? Vai nekas nav saražots? Sviests kaut kāds... Mēs tiešām esam pirmā valsts pasaulē, kur ir ieviesta šāda prakse? Nu, paceliet taču pakaļas, atbildīgie, un aizbrauciet apmainīties pieredzē! Un kas tas par kooperatīvu? Kārtējais pārpircējs, kurš pārpērk dārzeņus no citiem pārpircējiem? Nu, tiešām, banānu republika...
Lijai - nav jau runa par to, ka dārzeņi bojajājas, bet par to, ka tie ir sliktas kvalitātes- tie jau tiek nodota puvuši utt.
Varbūt vienkārši esam pārāk pieraudši pie modificētajiem dārzeņiem, kuri vienmēr skaisti spīd un ir krāsas Ķīnas ražojumu spilgtumā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.