Lietotājvārds
Parole
tāpēc,ka par valsts naudu jāmāca LATVISKI punkts
Neviļus liekdomāt ,ka latvieši vienmēr ir bijuši sūdzētāji un šis tikumības bums to apstiprina ,katrs sevi "cienoš"vecāks atradīs kādu vārdu kam piesieties.
Man akurāt 9. klasē par cilvēku dzimumsistēmu jāmāca. Un grāmatā ir visnotaļ precīzi attēli. Tas ir vai nav tikumīgi?
mamma Ingai 12.10.2015. 16:37:50
Diemžēl tādus kā mūs te nedzird...
Vai skola kādreiz mācījusi netikumību??? Tikumiskā audzināšana tur notiek katru dienu - paredz to kaut kādi likumi vai nē! Riebjas šitie gājieni, kad katrs politiķis cenšas kaut kur kaut ko mainīt, grozīt vai ieviest, - sak, es taču strādāju! Kāpēc vajadzēja sadalīt Latvijas un pasaules vēsturi 2 priekšmetos? Kāpēc nelatviešiem savā skolā jāapgūst ķīmija, bioloģija, vēsture utt. latviešu valodā? - lai sliktāk apgūtu? Absurds absurda galā!
IR lasītāja 12.10.2015. 13:36:46
Ušakova rosinātā mācību materiālu pārbaude Rīgas skolās nenotiks. Izglītības, kultūras un sporta departaments, kuram uzdevums tika deleģēts, 12. oktobrī apstiprina - mācību materiālu pārbaudīšana nav iespējama. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments tā vietā izsūtīs direktoriem vēstules, kurās atgādinās par viņu atbildību skolotāju izvēlēto mācību līdzekļu izvēlē. "Skolotājiem darba devējs ir skolas direktors un viņš pieņem lēmumu par disciplināro sodīšanu, ja ir konstatēti jebkādi darba kārtības vai darba līguma pārkāpumi," skaidro Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde, vaicāta, kādas sankcijas sagaida tos pedagogus, kas turpinās izmantot mācību materiālus, kurus daļa sabiedrības uzskata par netikumīgiem.
Vai tad šajā valstī vispār ir par kaut ko vērts sūdzēties??? Pēc savas pieredzes zinu, ka nē, jo visi vienmēr kratās vaļā!
Pēdējam komentam 12.10.2015. 12:48:57
Nu bet taču vērleiz saku - tas ir no iekšējā tīklā, te runa par IKVD!! :)
vai tikai 2 precedenti? 12.10.2015. 12:41:23
Pēc dzejnieces Agneses Krivades dzejoļa «Svētīgi» izmantošanas mācību procesā Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolotāja Iveta Ratinīka saņēmusi aizrādījumu no skolas vadības un norādījumu šādus tekstus mācību procesā vairs nelietot. Savukārt Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas direktors Māris Brasla aizliedzis skolēniem rādīt Agneškas Hollanderes filmu «Total Eclipse», kas ir provokatīvs stāsts par franču dzejnieka Artura Rembo daiļradi.
Uzpūsts zilonis 12.10.2015. 12:10:58
Pie manis kā skolotājas vēl nekad 20 gadu laikā nav vērsies neviens vecāks, lai pārrunātu "tikumības" jautājumus. Ja nu šāds vārds kādreiz pavīdējis, tad drīzāk ar humora pieskaņu - pirms klases ballēm, izlaidumiem u.c.
Sūdzības nav saņēmis dienests - tas nenozīmē, ka vecāki nesūdzās skolotājiem, direktoriem utt.
Sūdzības dienestā nav saņemtas, bet vecāki tik sūdzas un sūdzas, uz skolu ar siknu arī iet...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.