Lietotājvārds
Parole
Vaau mani intereseee, buus jaabrauc, vaaaaaaauuuuuuuu
Lieliska idejai Teikai par šādu alternatīvo klasi. Saskatu tikai ieguvumus. Pamatklases jau tāpat ir augstā līmenī (matemātikas un latviešu valodas).
Piedošanu, nebiju pamanījusi.
Atbilde Valteram 05.05.2016. 16:48:08
Sāksim ar to, ka šāda sabiedrisko attiecību klase eksistē jau no 2013/2014 m.g. Otrkārt, konkurss ir un šajās klasēs mācās ap 30 audzēkņu. Treškārt, šī klase dod vairāk zināšanas un pieredzi, nekā kaut kāda vispārizglītojošā. Pats mācos šajā programmā un, ja patiešām kādam ir interese par šo sabiedrisko attiecību programmu, tad nākat uz Teiku.
Šis jau ir trešais gads sabiedrisko attiecību klasei Teikā.
Vai tad drīkst būt uzņemšanas konkurss?
Jā, jā, jau stājamies rindā! Ejiet bietēs ar saviem konkursiem!
Nedomāju vis, ka uz jauno klasi būs kāds konkurss... Varbūt tikai nelielu bariņu tas interesēs, prātīgākie tomēr ies uz tradicionālajām klasēm, pārbaudītām vērtībām - latviešu valodu vai matemātiku. Tās arī Teikā sagatavo labi. Ja nav ielikti pamati, tad nav nekā! Tādas sabiedriskās attiecības, lai māca augstskolā vai prof.skolās.
Kā nu ne! :) Šī ir visloģiskākā vieta, kur skolām publicēt piedāvājumus.
Šī nav īstā vieta, kur katra skola publicē savus piedāvājumus!
Opā, pirmo gadu ir šāda alternatīvā klase. Domāju, ka uz to varētu būt lielākais konkurss.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.