Lietotājvārds
Parole
15 tūkstoši.Nav Latvijā un nebūs nekad.Ta par to vajadzētu tiesāt.Tāpēc arī skolas ir tukšas.Nozēlojami.
kas te ko nesaprast 24.01.2016. 11:05:01
Aizbrauc prom ģimenes viena pēc otras un neizdeklarējas, nepaziņo...vārdu sakot valstij uzliek "MĪKSTO". Jeb paskatieties, kas notiek dziļajos laukos, kur līdz skolai vispār nav iespējams nokļūt. Jūs jau to neredzat, Rīgā sēžot. Galvenais, 4milj.iegrūst bēgļiem, lai nodrošinātu tiem pilnvērtīgu dzīvi ar pilnu vēderu.
Kāds var pasakidrot šo? "Pašvaldību sniegtie dati liecina, ka 187 bērniem ir anulēta deklarētā dzīvesvieta, 60 bērni adoptēti uz ārvalstīm, 53 atrodas bezvēsts prombūtnē, bet 67 nav reģistrēti izglītības iestāžu sarakstos citu iemeslu dēļ, piemēram, audzina bērnu, plāno sākt mācības nākamajā gadā." Ko nozīmē - 187 anulēta deklarētā dzīves vieta? Vai LV ir iespējams nedeklarēta bērna dzīvesvieta - un kā?! Ko nozīmē - 53 atrodas bezvēsts prombūtnē? - pazuduši bez vēsts, vai tikai pašvaldībai nav ziņu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.