Lietotājvārds
Parole
Iebāziet savas vadlīnijas, ziniet kur, liberasti, 25.01.2016. 18:46:06
pats zinu kā audzināt savus bērnus...
Kindzuls patiesi neizprot 25.01.2016. 10:08:55
kā līdz šim vesels lērums bērneļu tika izaudzināti bez šo vadlīniju otrās versijas...
Divdesmit gadus atpakal ,cienijamie deputati, kuri nu jau tur atrodas i 20, i 15, i 12 gadus audzinashanu izsvitroja no Izgliitibas likuma, tagad pekshni ir atjegushies ar sapratni ka ir dimba ar visu taa saucamo patriotismu un pilsoniskumu,jo ,redz, tikai gimene spej audzinat istu Latvijas patriotu, tagad , kad visa ta Eiropas vertibu eiforija ir pagajusi ,atkal skola bus ta vieta , kura audzinas. Kada veidaa? Ar tiem murgiem , kuri ir rakstaa?
Sveiciens no pagātnes 24.01.2016. 20:32:14
Lasot šī murgainā teksta vismurgaināko , priekšpēdējo rindkopu , uzreiz atcerējos savas jaunības iemīļotāko teicienu: "Raugoties no dialektiskā materiālisma viedokļa, mēs nevaram noliegt paradoksālu emociju tendences"
Paliek arvien jautrāk
Man un daudziem citiem maniem kolēģiem, jau sen ir nospļauties par tiem dažiem kl.audz eiro un vieglāk ir atteikties no klases audzinātāja posteņa, nekā mācīt šos murgus! Tie, kas tos izdomā arī lai nāk uz skolām un māca! Piekrītu- bērnu tikumību, higiēnu un morāli NEVAR ieaudzināt teorētiski. Tam ir jābūt ģimeņu vērtību sarakstā. Mums joprojām nespēj samaksāt atbilstošu algu par stundu vadīšanu, lai vēl kāds drīkstētu ko pieprasīt. Pietiek skolotājus pazemot!
audzināšana skolā 24.01.2016. 13:06:56
var kaut 20 dažādus punktus vadlīnijās izdomāt tur Rīgā, bet parasti jau (sevišķi jau tālu no Rīgas) ir tā, ka skolās audzināšanā jāapskata tie jautājumi, kuri ir nobrieduši tuvākajā apkārtnē. Ja bijis kāds nacionāls konflikts (un tādi mēdz būt, kur daudz krievu skolēnu latviešu skolā), tad jārunā par to, ja kaut kas noticis uz ledus, ūdeņiem, tad jārunā par to. Skolā audzinātājam ir jāreaģē uz aktuāliem jautājumiem un jāprot sarunāties ar bērniem par tiem, nevis pēc augšu norādījumiem.
G.G. 22.01.2016. 10:18 Cik var ņemties, VISC tiešām nav ko darīt? Varbūt pievērsīsies reālām problēmām? Bērnu morāle un tikumība attiecas uz vecākiem un vecvecākiem, nevis ķīmijas skolotāju!! Pašlaik izskatās, ka nevis reālām esošām problēmām IZM pievērsīsies, bet jaunu lielāku problēmu radīšanai, lai iepriekšējās jau liktos sīkums.
ES piekrītu SISEI 24.01.2016. 00:48:07
sise 22.01.2016. 12:03 Kārtējais murgs- darba imitācija,lai nestrādātu ar svarīgākām problēmām. Jautājums - priekš kā vispār skolotājiem izglītību prasa, ja tagad pēkšņi citi sāk jaukties skolotāju darbā? Katrs Skolotājs ir atbildīgs par savu darbu un metožu, darbību izvēli - netraucējiet un izbeidziet, lūdzu, šo muļķīgo darbošanos. 9 tikumi, starp kuriem NAV DARBA TIKUMA jau skaidri pasaka - darbs izskatās nav vajadzīgs, vajag darba imitāciju un rūpīgu tēlojumu...
Jūs varat izgudrot da-jeb-ko!!! Mani bērni tos murgus nemācīsies. Viņiem ir vecāki, kuri iemācīs dzīvot !!!
Urāa! Vēlviens lieks, nevajadzīgs projekts! Lieki iztērējam nodokļu naudu, maksājam dažiem gudreļiem lai norāda mums, kā pareizi audzināt un ar kādiem uzskatiem raudzīties dzīvi. Šis jau lēnām sāk apnikt. Papildus vēl visi tie striktie noteikumi par ēdināšanu skolās. Izsmiekls. Manā skolā 5.-12. klases skolēni vismaz 40-60% iet uz tuvējo veikalu un pērk bulciņas, enerģijas dzērienus un visu pārējo.
Domāju, ka jāsāk būtu pareizi ar vadlīniju vadības vadlīniju izstrādi, lai vadlīniju izstrāde nobeiguma fāzē būtu sasniegusi mērķi - vadlīniju stratēģijas vadlīniju un vadlīniju ieviešanas vadlīniju realizācijas vadlīniju izstrāde. Un vajadzētu izstrādāt vadlīnijas pedagogiem vadlīniju ieviešanai, kā arī vadlīnijas skolu administrācijai pedagogu vadlīniju kontrolei vadlīniju realizācijā, kā arī VISC vadlīnijas visu iepriekš nosaukto vadlīniju vadlīniju ieviešanas kontrolei. Lūk, iespējas projektēt un spriest bezgalīgi!!! Šobrīd - viss ļoti sasteigti, un man ir baža, ka nebūs labi izstrādāts, - kaut kā pavirši.
Uz ķīmijas nē, bet bioloģijas skolotājiem nepatikšanās iebraukt viegli, vēsturniekiem ar visādām grieķu mākslām un Renesanses gleznām tāpat. Jo pietiks kādam, kam Dāvida statuja vai tēma par kontracepciju un grūtniecību, vai putekšņi un drīksnas, vai vēl sazin kas liekas netiklība un fui - pasūdzēties, kā skolai būs kontrolieru pulks kaklā, sodanaudas, smadzeņu skalošana un viss pārējais . Pēc pilnas programmas un saskaņā ar vadlīnijām.
Pagaidīsim - gan jau drīz atkal " apdeitos"
Kārtējais murgs- darba imitācija,lai nestrādātu ar svarīgākām problēmām
Cik var ņemties, VISC tiešām nav ko darīt? Varbūt pievērsīsies reālām problēmām? Bērnu morāle un tikumība attiecas uz vecākiem un vecvecākiem, nevis ķīmijas skolotāju!!
Izskatās, ka to nabaga Tikumību neliks mierā...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.