Lietotājvārds
Parole
Taisnības teicējs 28.01.2016. 19:29:40
Stūlbums kaut kāds
Taisnības teicējs 28.01.2016. 19:27:36
Stūlbums kaut kāds
>Es 27.01.2016. 00:41 27.01.2016. 19:42:44
Un, cik bulciņas tad spētu kompensēt pusi no mājās ledusskapī esošā? 5? 10? Tur arī slēpjas neveselīgums!
Pilnīgi piekrītu drīz laikam arī riekstus kafejnīcās nevarēs nopirkt, vai vēl sliktāk- vispār tās kafejnīcas aizklapēs ciet. Un ko man darīt, ja pulciņu dēļ esmu skolā līdz 16,00? No mājām neko jēdzīgu nevar paņemt, pusdienas ir 10.30, bet naudas man nav, jo nācās pusdienās pirkt pankūkas, lai varētu paēst, jo ēdienkarte ir ir tik šausmīgi ierobežota, ka pusdienās ir tikai bezgaršīga kotlete ar neēdamu kartupeļu biezeni! Un es galīgi neesmu izlepusi.
Taisnības teicējs 27.01.2016. 18:24:00
Viss tas ir milzīgs stūlbums
Pilnīgs pīīīīīīīīīīīīīī augšgalā... "Hu kērs" - tad stiepa uz skolu naudu kafejnīcas sūdiem, tagad stieps somā Colu un bulkas no veikala, ko vakar laicīgi iepirkām. Jo līdz ņemamās sviestmaizes pa dienu sasūcās jēlā pļeckā.
tā nevar ir jāēd veselīgi skolās vispār ir ļoti labi kad ievieš skolās veselīgu uzturu nevis neveselīgu. skolā kur bija bufete ir aizkopēta ciet jo tur pārdeva neveselīgas lietas bērniem un tas taču ir kaitīgi
bulciņu aizstāvis 27.01.2016. 11:34:26
Labāk ieviestu beļašus skolā
No bulciņu aizlieguma, nekas nemainīsies, kā ēdīs neveselīgi, tā turpinās, jūs tikai liksiet badoties bērniem lieki.
Beļašus gribu . . .
Sakiet lūdzu ko darīt skolēnam, ja stundas sākas 8:00, pusdienas sākas 12;20 un viņš skolā ir līdz 18;00, jo eksistē pulciņi? Ja skolā nepārdod bulciņas man ir 2 iespējas: nomirt no bada neizdzīvojot līdz pusdienām vai līdz pulciņu beigām ņemt uz skolu pusi no mājas ledusskapī esošā
Debīli esat? 26.01.2016. 18:21:34
Kādēļ jūs domājat kad bērni latvijā ir aptaukojušies ? Tā ir amerikā , bet ne latvijā un pat ja ir kādi tad tā ir viņu vecāku problēma un tas nav reāli est to ko dod ēdnīcas .
mister antoniooooooooooooooooo 26.01.2016. 16:03:05
;)))
kaka biksēs 26.01.2016. 13:00:35
tas nav godīgi ka aizliedz bulciņas jo tagad jaiet uz rimi lai dabūtu !!!!
Pie velna, aizliedziet mums elpot. Nav nekā slikta makaronos, sālī, cukurā, majonēzēs un kečupos, ja tas ir mazās devās. Šis aizliegums rada problēmas gan skolēniem, gan ēdnīcas darbiniekiem. Kurš pieudzis čalis varēs piēsties no burkāniem un sulas? Tas ir kaut kāds vājprāts,skolās aiztaisa kafejnīcas, nav kur nopirk ūdeni,burtnīcu vai kādu šokolādi. Dažreiz, tiešām grūti nociesties līdz pusdienām un gribās apēst kādu virtuli. Šīm izmaiņām vajadzēja nākt par labu skolēniem, nevis apgrūtināt viņiem dzīvi.
Es priecaajos par izmainam, jo man ir gastrits un man nedriiksteeja neko eedniicaa. Tagad es katru dienu par nelielu cenu varu nopirkt zaveetus auglus. Bet par konfekteem - dateles japardod.
poda vecaki 25.01.2016. 15:16:21
ws pilniba piekritu ka vajadzetu atpakal miltus piena un dabigo krasvielu produktus
nopietni man skolai blakus veikals 10 min atālumā
man liekas, ka visi šie kafejnīcu brīnumi sākās, kad skolās nolikvidēja vietējās skolu saimniecītes, aizliedza iepirkt no zemniekiem produktus, visu sāka centralizēt utt. Ja skolās- sevišķi laukos gatavo saimniece Veltas tante, tad visi ciemā zina, kā viņa gatavo, ja kartupeļus audzē Pētera onkulis, tad kaimiņi redz, ko uz lauka ber un smidzina. Tāpat tas ir ar sezonas dārzeņiem. Pavasarī mūsu saimniece pati nesa dilles, lociņus, selerijas, tagad atved no bāzes tādus izņurkātus, nez kur un kā glabātus. Man te mājās lielie bērni spriež, ka mūsu "veselības sargam" ir smaga bērnības trauma, ja tagad vēršas pret visiem bērniem. Ja par daudz ko varam pasmieties, tad attieksme pret valsts aprūpē esošajiem jau līdzinās vardarbībai- viņiem netiek dota nekāda izvēles brīvība. Tikko dzirdēju viņa frāzi- bērniem nav jādod saldumi- arī bērnu namos nē, uz svētkiem arī nē
Es pabeidzu pārtikas ražošanas skolu 90ajos gados un mums mācīja bez tām pārtikas piedevām. Vai tad šodien vairs to nemāk. Laikā, kad tomēr ir modē domāt dabiski un popularizē to? Vajag taisīt pēc vecām padomju metodēm un nekāda vaina. Nevajag krāsvielu no bietes, bet biešu sulu utt. Nav jau jāpāriet uz alu laikmetu, bet var dabiski arī bez krāsvielām. Šīs visas ķīmijas jau liek dēļ lētuma, nevis labuma. Bet, ja sabojās tagad bērnībā veselību, tad, ko darīs nākotnē?
Vispār jau doma ar to ēdināšanu nav nemaz tik slikta, bet aizliegtais auglis vienmēr ir bijis tas saldākais. Piemēram, tam bērnam, kuram mājās uz galda visu laiku būs konfektes, nu nerīs viņš viņas nepārtraukti, salīdzinājumā ar tiem, kuri tās ierauga pa retam.
Un kāpēc būtu jālieto arī tā saucamās dabīgās krāsvielas? Tas tikai sadārdzina produkciju un tas ir lieks darbs. Mājās gatavotam ēdienam neviens neliek nekādas krāsvielas, kādas problēmas pagatavot skolā ēdienu bez krāsvielām?
Kāpēc neaizliedz palmu eļļu?
Mums jau tas ir modē- ieviest, aizliegt- nepadomājot kā šos aizliegumus realizēt. Vai tad nav iestāde, kurai jākontrolē ēdiena kvalitāti? Vai tad viņi nesaņem NORMĀLAS algas par savu darbu? Pierādiet vispirms, ka normāla zupa ir kaitīgāka un nekvalitatīvāka par kartupeļiem ar miltu mērci un cīsiņu! Ēdiens no ļoti kvalitatīviem produktiem arī attiecīgi maksā- rezultātā ņem no mājām maizi ar desu un siltas pusdienas vispār neēd! Aizmirsuši, cik vairumam vecāku ir tā naudiņa, kas jāsadala uz visiem! Man, piemēram 420 jāsadala uz 3 galviņām- un tās nav tikai pusdienas!
es domaju ka vajadzeetu aizliegt visus eedienus
Владимир 24.01.2016. 21:02:29
почему вы забрать мои булочки?
es domaju ka vajadzeetu aizliegt visus eedienus
Владимир 24.01.2016. 21:01:02
где булочки?
gde rasija??
Владимир 24.01.2016. 20:59:39
русский есть?
Es nepiekriitu
Es piekriitu
bulkas nevaig dot skolas
Ēšanas paradumi jāveido ģimenē. Bezatbildīgi pieņemts lēmums novedis pie tā, ka skolēni kastītēs līdzi ņem baltmaizi ar desu, kolu, snikerus utt. Neļaut skolā ienest, neatļaut ēst līdzatnesto??? Veselības ministrijas uzvara!???...
Pajautājiet saviem bērniem cik no viņiem ir saņēmušu čekus pretī par bulciņas nopirkšanu skolas kafejnīcā un ēdnīcā par pusdienu pirkšanu un vai summa kas iesista čekā atbilst patiesajai kas ir samaksāta.
Toties, paskatieties, kādas somas tiek iznestas no BD virtuves telpām un iedotas radiniekiem - mājās nešanai...gaļas, augļi utt...50% līdz bērniem vispār nenonāk. Esmu tam lieciniece. Turpmāk dežūrēšu pie BD virtuves āra ieejas ar kameru.
Nu neteiktu viss, ka bērnudārzos tagad ir veselīga ēdienkarte. baltmaize 3reizes dienā, uz tās ir tikai sviests vai šim gadaliakam raksturīgie saķīmiķotie gurķi un tomāti. Pustdienās mazsālītās zupas, ko bērni nēed, otrajā sviestā samīcīti kartupeļi, pliki rīsi vai griķi, reizēm drausmīgas miltu mērces un sarīvēts sauss burkāns. brokastīs atkal plika baltmaize, putra uz kuras pat ievārījumu vairs nedrīkst uzlikt, tēja bez cukura.Tas viss reizēm izskātās pēc karalaika ēdienkartes. Bērni aiziet mājās un pirmais ko dara, piestumj savus mazos vēderiņus ar ledusskapja saturu desām, cīsiņiem pelmeņiem, saldumiem. Viss jūsu "Pareizais "uzturs ir kaķītim zem astes. Vispirms vajadzēja tad iziet kursus pavāriem kā no nekā uztaisīt superīgu , garšigu un veselīgu ēdienu. Tas kas darās pādējā laikā ir viekārši īespads, ka ir eksperiments, pabaro bērnu no nekā, jo viss ir saindēts kaitīgs un neveselīgs.
Patiesības meklējumos.... 23.01.2016. 23:18:41
Vēl neviens bērns neapēdot pāris bulciņas dienā nav nomiris. Kāds ir patiesais iemesls skolas uztaisīt par tirgus plačiem no skolas ēdinātāju un to asociāciju puses un kāpēc līdz bulciņu tirgošanas aizliegumam skolas direktori atļāva vienā skolā ierīkot 3 kafejnīcas?
Šķiet skolas drīz pārvērtīsies par bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas klubiņiem vai aprūpes centriem - izklaidējošas un interesantas nodarbības ar nepastarpinātu informācijas uzņemšanu par iespēju mācīties (protams, ja kāds to vēlēsies un arī varēs pieprasīt mājas darbus ) ; 2 - 3 reiz dienā veselīgas ēšanas pauzes, katru starpbrīdi iespēja iegriezties ēdnīcā vai kafejnīcā. Jauka dzīve. Kurš būtu neapmierināts?
komentārus dzēšam????????????

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.