Lietotājvārds
Parole
Ak, mamma, mamma 02.06.2016. 00:14:43
Haha, veselas klases ir "rīkotāju bērneļi"? :D :D
Gulbenes mammai 01.06.2016. 22:54:10
šis pasākums, protams, ir korumpēts, jo rīkotāju bērneļiem jādabū balva, bet tas tiks noliegts.
Gulbenes mamma 01.06.2016. 22:41:16
Kur tad ZZ Onlaina fināla rezultāti,tas lielais ,kurš aiz kauna nezināja kur likties vai tiešām arī saņēma telefonu? Negodīgā ceļā iekļuvis tur,tiesnese tik ar aci piemiedz :( un saka priekšā, UN pats dīvainākais,ka no diviem topiem tika izveidots viens tops.
Sveicināti, bēgļi! 01.06.2016. 20:44:52
šis pasākums ir s*ds! Tā vietā, lai tērētu laiku un naudu šī mēsla organizēšanai, varētu atvēlēt naudu vajadzīgām lietām, piemēram, izglītībai, medicīnai vai kaut vai bēgļu uzņemšanai.
Malači organizētāji, malači, kas piedalās! Priecājos līdz ar ogrēniešiem! Lai veicas arī turpmāk!
Viss bija super! Tikai būtu bijis labāk, ja būtu brīdināts, tiem, kuri piedalījās pirmo reizi, par to, ka būs aktivitātes ūdenī. Ēdināšana bija zem kuras katras kritikas. vai tiešām uzņēmēji nespēja noorganizēsiet un nodrošināt apsolītās siltās pusdienas par 2.50. Saldējuma un bezalkoholisko dzērienu tirdzniecību. Bet neskatoties uz to, tiešām ļoti labs pasākums. Klasēm būs ko atcerēties!
Tiešām. Nemanīju. Bet tāpat nepatīk, kad šādos pasākumos politiķi mēģina atrādīties. Lai tad tiešām vada Zeltiņš, uzstājas mūziķi utt., bet deputātiem nevajag vienmēr mēģināt atrādīties.
ZZ uz krekliņa taču šajā gadījumā ir ZZ čempionāts nevis Zaļo un Zemnieku partija. :D
ZZ - Belēvičs - gan tur varēja nelīst ar savu politisko mesidžu.
Prezidents ir foršs! Ļoti pieejams, cilvēcīgs, piezemēts. Tātad arī jābūt!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.