Lietotājvārds
Parole
Populisms ir atsevišķu pedagogu vēlme pazīmēties skolēnu acīs. Piemēram, uzspiežot tiem analizēt cietumnieku žargonvārdus literāros savārstījumos.
Nepiekrītis 19.10.2015. 23:25:27
Normatīviem atbilstoša "izglītība" - nav izglītība, bet zombija ražošana. Direktori vienmēr ir bijuši visvājākais posms izglītībā. Viņi ir tie, kas , vispirms, liek melot skolotājiem, bet pēc tam melo paši - gan Rīgas Ušakovam, gan VISC un IZM. Bet upuru loma ir paredzēta skolēniem, kuri tiek izglītoti par normatīviem cilvēkiem, t.i. , paklausīgiem vergiem svešu šeftmaņu kapitālisma cēlājiem.
Par mācību materiāliem ir viss skaidrs. Bet ko darīt, ja klasē nav datora? Kā skolotājiem strādāt? Kas ir atbildīgs?
Uzklausiet, lūdzu. 19.10.2015. 09:59:14
Nepiekrītu. Protams, tas ir viens veids, kā reaģēt - visu laist gar ausi un turpināt darbu kā līdz šim. Taču tā nebūtu brīvas valsts cienīga rīcība. Uzskatu, ka ir jārīkojas drosmīgk, pat, ja tas atņem enerģiju maliet vairāk. Par šādiem absurdiem priekšlikumiem, noteikumiem, likumiem ir jārunā un jāprotestē!! Citādāk atkal attīstīsies dubultā morāle, liekulība, viss kas pastāvēja PSRS. Pedagogi darīs vienu,tauta tāpat to ļoti labi zinās un sapratīs, bet likumi un noteikumi būs pavisam citi. Bet visas puses uz to pievērs acis. Tas attīstīs nihilismu, necieņu pret likumu. Mums jābeidz dzīvot PSRS un jāapzinās, ka likumiem jābūt tādiem, lai cilvēki tos saprastu, to jēgu un nozīmi un zinātu, kādēļ tie ir jāievēro. Ja atkal būs likumi, kas ir bezjēdzīgi un neviens tāpat tos nepilda, mēs atkal dzīvosim melos. Mēs taču to negribam. Tad labāk runājam par šo tikumības grozījumu u.c. nejēdzību un NEPIEĻAUJAM, ka kaut ko tādu pieņem.
Ja tas būtu Stepaņenko kompetnecē, tad, protams, būtu aizliegts. Iesaku laist gar ausi absurdos priekšlikumus un noteikumus, un darīt, kā pats zina. Skolotājs zina labāk.
Vai skolās aizliegs izmantot internetu un periodiku, apmeklēt muzejus un teātra izrādes, jo to neviens nespēj izcenzēt?
Te ir redzams, ka tas bija 100% popoulistisks rīkojums no Nila. Secinājumu NAV, bet skolas tieši tāpat turpinās savu darbu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.