Lietotājvārds
Parole
skaidrs
Es iegāju NVA saitē un tur ir teikts, ka pieņem no 15 gadiem, ja ir 14 gadi, tad ir iespēja kaut kur atrast darbu?
ģīrts trapāns engure 19.04.2017. 13:35:22
es ari pieteikšos šjā darbā
labdien vai saldus rajona var pieteikties uz vasaras darbiem jaunietim.
kameer juus te gudri spriezat varbuut kaads 16 gadiigs maklee darbu un mirst badaa.vinam it kaa ir aizbildne kura aizbilst par vinu tikai kompensaacijas deel. nodarbinaatiibas dienestaa vinam pasoliija zvaniit un nevienam gar vinu nav dalas.
kolhoznieks 19.06.2016. 12:57:19
lai iet bietes ravēt!
tur jau tiek tikai kādi 20% no visiem pieteikumiem. plus līdz 19 gadiem. ir ļoti daudzi, kas vel mācās vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, bet tiem automātiski jāiet uz lielo NVA un jāmeklē darbs. bet ak vai! visur prasa izglītību un valodas. "skolēnu vasaras darbs" ir paredzēts vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu skolniekiem, bet izrādās, ka nav tā. Visi dzīvnieki vienādi, bet citi vienādāki par otriem.
zxcv @Māra 03.06.2016. 09:44:44
...vai varbūt nolaist uz zemes!? :D :) :)
Nekāda piena maize jau tā nav. Turklāt esmu pamanījis, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no vecuma. Daudzi pret tādiem skolnieciņiem izturas viņus it kā neuztverot nopietni. Tas var iedragāt pašpārliecinātību.
Man ir ļoti žēl, ka savā laikā nepiedalījos kā skolēns vasaras darbos. Tagad saprotu, ka ļoti daudz ko neesmu pieredzējis... Ko tagad jau vairs neklātos darīt. Tās pieredzes vinekārši nav... Labprāt būtu pastrādājis kādā kafejnīcā, varbūt pat dārza darbos.
Algas nav nemaz tik sliktas, turklāt daudz kur to organizē pēc vienošanās..

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.