Lietotājvārds
Parole
cilvēktiesības 10.06.2016. 22:52:34
Pēc jaunā- kārtējā "algas pielikuma" man nākošajā gadā uz papīra būs tik, cik šajā gadā uz rokas. Direktore aprēķināja pēc jaunā modeļa (skola ar 80-90 bērniem). Daudzām skolām, kur mazāk bērnu, mazinās uz pusi un vairāk. Man ir tiesības strādāt, pienākums visu vajadzīgo veikt- darba apjomam arvien pieaugot, bet par izdarīto saņemt atalgojumu tiesības izbeidzas! Redzu tikai vienu izeju- ar 1. septembri beztermiņa streiks!
Kopš kura laika arodbiedrība nodarbojas ar totalitāro ideoloģiju izplatīšanu skolās?
Es pārlasījos. Izlasīju, ka spriedīs par kristīgās domāšanas attīstīšanu izglītībā nevis kritiskās. Tas būtu visai amizanti. Lai arī - varbūt pat vajadzīgi pēdējo gadu kontekstā.
Kā ar manām tiesībām par padarīto saņemt atalgojumu?Gadiem lielu daļu daru bez paredzētas samaksas! Drīz, cerams, iešu pensijā, bet, saņemdama gadiem pusalgu, saņemšu arī puspensiju. Tā sanāks mazāka kā patreizējiem pensionāriem, kas šajā valstī vispār nav strādājuši! Kā ar manām tiesībām?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.