Lietotājvārds
Parole
atbilde skolotājai 05.04.2017. 05:40:52
Informācija bija ļoti laicīgi publicēta e-klasē, kā arī LB mājas lapā. Vai tad Jūs, cien. skolotāja, nelasiet e-klasē informāciju aizpildot žurnālu?................
Šī informācija bija publicēta e-klasē,kā arī LB mājas lapā. Vajag vecākiem būt pašiem aktīvākiem un sekot līdzi informācijai. Mani bērni piedalījās šajā konkursā un viens no viņiem ir šo 20 bērnu vidū. Šis bankas organizētais bērnu-dalībnieku apbalvošanas pasākums bija loti mīļš, sirsnīgs. Paldies organizētājiem par pārdomāto pasākumu!
Kur var redzēt? 03.04.2017. 18:59:00
Kur var redzēt visus 20 labākos? Vai atkal būs tikai pliki v'ārdi un nekāda priekšstata par iesūtītajiem darbiem?
Interesanti 03.04.2017. 18:55:46
Monētiņa ļoti vienkārša, bērnišķīga. Ir redzēti daudz skaistāki bērnu darbiņi. Bet saprotu, ka mākslinieki uz to skatās kaut kā citādāk. Un droši vien, šī bērnišķīgā saule izskatīsies labi uz monētas.
man prieks par skaisto monētu
Konkurss laicīgi bija visiem zināms... Jāseko pašiem līdzi :( Es kā vecāks sava bērna darbu aizsūtīju.
ookoko
Mēs ar būtu piedalījušies...bet konkursa nolikums novēloti atnāca..Novēlu konkursu organizatoriem laicīgu skolu apzināšanu...
'Mūsu skolā netika organizēts konkurss. :( Mēs aŗi labprāt būtu piedalījušies un zīmējuši.
Malači,kas piedalījās!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.