Lietotājvārds
Parole
Es vispār nesaprotu,ko var visu ,,mudrīt" Kāpēc mūsu kaimiņvalstis jebkurā jomā var izdomāt visu vienkārši-elementāri?Vai tas ir tik grūti?Šis latviešu stulbums jeb ,,pārgruzītā" gudrība ir apnikusi.Protams,ka nevajag trīs ēdienus....cik neizmet laukā,jo bērni taču no tā visa tik maz apēd.
eklaseneiet 25.01.2016. 20:02:19
man neiet tagad e klase!
Man gribas eest.
Sup, vtoroje , i glavnoe kompot! Kompot! Kā var visu reizē pārdesmit minūtēs sastūķēt iekšā???? Viena ēdienreize - viens ēdiens, bet ar jēgu un diezgan!
Latviešiem ir zema pašapziņa un augstas ambīcijas,tāpēc arī ir tik liela vardarbība pret bērniem un sievietēm.tas galvenokārt attiecas,ar dažiem izņēmumiem, uz mūsu vīriešiem,kuriem deficīts ir patiesa vīrišķība. Tāpēc arī visur,kur tiek pie teikšanas cenšas tēlot pārgudros un sarežģīt elementāri vienkāršas lietas,lai parādītu,ka ļoti čakli strādājam- pieņemti taču tik daudz lēmumu un likumu.! Bet sausais atlikums no tā visa kaķim zem astes.
Kāpēc jāmācās ēst rīsus,ja mums ir mieži un tātad- grūbas,kas ir mūsu-ziemeļu rīsi un daudz vērtīgāki uzturziņā un arī lētāki.!
Nesaprotu, kapēc mums jāskatās no citiem?! Vai mēs vienreiz nevaram būt autonomi un pieņemt tādus noteikumus, kas sekmē bērnu veselīgu attīstību?!!!
Jo sarežģītāk, jo labāk, bet ne skolām.
Vienkārši mūsu likumdevēji pievēršas tādiem regulējumiem, kas visā visumā neko valsts labā nemaina, tikai rada haosu. Ja ir kaut kas nopietnāks izlemjams tad to atstāj un nenoteiktu laiku. Lai nodrošinātu mūsu visu veselības aprūpes kārtību, nepietiek ne izdomas ne laika, ne saprašanas, bet te čiki, briki un gatavs. Nu nevajag latvietim ēst buklas, sāciet mācīties ēst rīsus.
bum buuumm nu ty buuum buuuum
Ja Latvieši ies islamā - lielākā daļa būs ar pārsistām pierēm . . .
Igaunijā viss ir saprotamāk un vienkāršāk! Bez sarkasma, pavisam nopietni. Kas mums kaiš, kāpēc mēs nevaram pieņemt loģiskus un vienkāršus lēmumus, nemēģinot izlikties pārgudri un beigās visu saputrojot?!
Nevis "..haoss ikdienas darbā skolu ēdinātājiem galvenokārt ir tāpēc, ka ēdinātājiem uzreiz neizdodas pielāgoties jaunajai situācijai..", bet ir pieņemti nepārdomāti, sasteigti lēmumi un nav izskaidrots sabiedrībai par šiem noteikumiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.