Lietotājvārds
Parole
ak,dies! Streļčenoka vadībā gan sanāks izcils garadarbs, būtu, ka nu labāk pievērsies savu bērnu skološanai un nejaucies tur,kur neko nejēdz.
Bērni nav ārpus realitātes, viņi redz TV sižetus, lasa ziņas....Tur atspoguļo to, kas notiek. Jūrmalā dzīvojot, mēs te redzam tādas "paraugstundas" ... Nevajag neko interaktīvu.Ir cilvēki, kas tā iemaksā, ka pus Latvijas zemes viņiem pieder, Dažiem nejauši tikusi puse no pilsētas.Nauda un sakari var pat noslaucīt bērnudārzus, veco ļaužu aprūpes centrus, skolas.Var jau būt, ka mācīs dalīties?Ko skola vēl te var mācīt?
piekritu
nafig to vajag?
Jūs labāk būtu izveidojuši mācību līdzekli par valsts aizsardzību un ko darīt apdraudējuma gadījumā (valsts apdraudējuma). Kaut ko tādu es saprastu, jo mūsdienās tādas lietas vajag zināt lai cilvēks zinātu uz ko var paļauties. Jā un arī skolās vajag ieviest patriotisko audzināšanu, jo klasē klausos visi tik saka: "šitā valsts ir sūds, mums armijas un aizsardzības mav nekādas". Man kā Jaunsargam un pusaudzim ar normālu domāšanu tas neizklausās patīkami.
KNAB - Korupcijas novēršanas apkarošanas birojs?
Ko mācīt ? 25.01.2016. 14:29:11
Labie-gudrie (patiešām gudrie, nevis vienkārši zinošie) un domājošie skolotāji jau tagad (un tāpat- bez speciāli izstrādātām programmām, (nejēdzīgiem) standartiem, utt.) māca to, ko vajag dzīvē...Un "piekāš" visas tās nejēdzības, ko prasa no "augšas"!
Mācīs kā pareizi dalīties... ?
Kādai dzīvei? Dzīve katram citāda un katrs ar "dzīvi" saprot ko citu!!! Bez tam, vidusskolu beidzot, cilvēks jau lielu daļu savas dzīves ir nodzīvojis. tā jau var visu mūžu gatavoties un nemaz nedzīvot....
jā, skolai BŪTU jāsagatavo dzīvei, lai beidzot skolu, cilvēks mūsu sabiedrībā var normāli iekļauties nevis būt bezpalīdzīgs! Vajadzētu būt priekšmetam par sabiedrības birokrātiju / valsts birokrātiju.
Vai tiešām , viss jāiemāca skolai?????? Dzīve jau pati māca. Korupcija visaugstākos ešelonos. KNAB rāda piemēru, kā jāvada nozīmīga valsts līmeņa iestāde, VID policisti tērē naudu azartspēlēs, bet mēs nabaga skolotāji mācīsim ētiku, tikumību u.c. jautājumus. Paradokss!!!!!!!!!!!
man reiz pietiek 25.01.2016. 12:15:21
Viss. Turpmaak mani beerni neapmeklees ne sociaalaas ziniibas, ne klases stundas! Elementaarie maaciibu prieksmeti un viss. Dziivei vinjus gatavojam mees- vecaaki. Punkts.
Lūkass- Sintija 25.01.2016. 11:07:17
BET vai tas ir pareizi? Varbūt būtu laiks kaut ko mainīt - skolai jāsagatavo cilvēkus dzīvei, nevis eksāmeniem. :) Likums taču kalpo cilvēkam, nevis otrādi?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.